Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetem után általában megtize...

Egyetem után általában megtizedelődik az emberek baráti köre és egyre fogy, így ott kell nagyon a barátkozásba belehúzni?

Figyelt kérdés
Meg hogy kell ott népszerűnek lenni, a normál beszélgetésen kívül, belépsz több diákszervezetbe akkor is ha bukdácsolsz miattuk fél évet?
2016. dec. 30. 02:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg mi van a középiskolával, ha valaki azt befejezi akkor a volt osztálytársai közül jó eredmény ha marad öt év múlva 3 barátja?
2016. dec. 30. 02:44
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, passz, igen.
2016. dec. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges,emberek jönnek mennek,az életben.Nem feltétlen az egyetem hozza meg az életre szóló barátságot...
2016. dec. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk 25 évesen betévedsz egy munkahelyre 5
2016. dec. 30. 03:28
 5/14 A kérdező kommentje:
munkatársad van általában, vagy középkorú családosok közé akkor valahonnan új helyről vagy a régiek közül tudsz beszélgetni hozzád hasonló emberekkel, nem?
2016. dec. 30. 03:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamat veszem alapul... Középsuliból nem maradt senki...Technikumi képzésről nem maradt senki.Egyetem után sem...Most munkahelyen pl vannak....de ha máshol dolgoznék,lehet az is leépülne idővel.Környezet válogatja igazából.De kinek ,hogy....Életre szóló barátságok manapság nem igazán léteznek.
2016. dec. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Oviból nem maradt senki. Általánosból nem maradt senki. Gimiből nem maradt senki. OKJ-ről nem maradt senki. Egyetemről nem maradt senki. :D

Miért?

Szimplán nehezen kötök nagyon mély barátságokat. Nem szeretek másoknak megnyílni, nem tudok másokban megbízni. Ezért nincsenek mély kapcsolataim. Illetve ha keresnek akkor is inkább direkt arra megyek, hogyha már nem szükséges(vége az adott képzésnek), hogy lekopjon, és ne beszélgessünk.

2016. dec. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

A BARÁTI köröd megmarad.

A HAVERI köröd változik.

CIMBORÁD pedig annyi lesz, amennyinek hajlandó vagy mindig fizetni.

2016. dec. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

7:

Én majdnem ugyanígy vagyok, azzal a különbséggel, hogy az legjobb barátom általános iskolai és középiskolai osztálytársam volt, meg egyetem alatt összeszedtem néhány barátot, csak épp nem az egsetemről, mert onnan 0-t.

2016. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az igazi barátaim sok sok éve a barátaim, de a haveri köröm valóban életszakaszonként változik és szerintem ez teljesen rendben van.
2016. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!