Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbáljak másoknak megfelelni,...

Próbáljak másoknak megfelelni, vagy legyek olyan amilyen vagyok?!? 13/l

Figyelt kérdés

13 éves vagyok 7.-es és 76 kg 160 centi. Sokak szerint elhízott vagyok, és bántanak,csúfolnak emiatt! És emiatt nincs önbizalmam! Hétfőtől eldöntöttem hogy fogyókúra, hogy tetszek másoknak (fiúknak) és hogy ne bántsanak!De el

vagyokbizonytalanodva! Próbáljak

megfelelni vagy legyek olyan amilyen vagyok?!?



2016. dec. 31. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig önmagad legyél.
2016. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Fú, hát én azt mondanám, hogy fogyj, de csak akkor, ha most nem érzed így jól magad. És semikképen ne koplalj, hanem apró lépésekben haladj, esetleg sportolj valamit.

Sajnos fogyókúrás tippeket nem tudok adni, én hízni szeretnék, de tudom, milyen, ha bántják az embert.

Ne más miatt akarj fogyni, hanem magad miatt. Tetszel most magadnak?

Amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy középiskolában már nem ennyire csesztetik az embert, szóval nem fog ez örökké tartani, bármennyire is kilátástalan a helyzet. Meg lehet, hogy még nőni is fogsz. Fel a fejjel, le esik a korona;)

15l

2016. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyék az osztálytársaid.

Tökéletesen ideális testsúlyod van, nekem például kimondottan a hozzád hasonló alkatú lányok az eseteim,de rengeteg normális pasi van még aki nem a csontvázakra bukik :D

2017. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy fogyj le. 160 cm-hez a 76 kg nagyon sok! Minimum van rajtad 16 kg felesleg. A te érdekedben javaslom a fogyást, mivel ekkora súlyfelesleg se nem esztétikus, se nem egészséges. Ez később cukorbetegséghez, és egyéb panaszokhoz vezethet! Ne játssz az egészségeddel! Apránként fogyj, és étkezz gészségesen, változatosan, vidd be az ételekkel a megfelő mennyiségű tápanyagot, és EDDZ! Én is hasonló cipőben jártam, mint te, csak én 170 cm-hez voltam 68 kg. Rajtam nem egyenletesen oszlott el a felesleg, nagyon zavart, ezért változtattam, a magam érdekében. Szoktam kézilabdázni, felüléseket és fekvőket nyomni, futni, gyalogolni, stb. Most 64 kg vagyok, célom 58 kg (annyi volt a versenysúlyom, azzal a súllyal nézek ki normálisan). Találj valami sportot, ami tetszik, JUST DO IT! :) Sok sikert a fogyáshoz. :)

Nekem is van egy nagyon elhízott osztálytársam, mindig azt mondja, alig eszik....ja, rendes kaját. :D Folyton édességekkel tömi a fejét, mellé nem mozog rendszeresen, aztán kapja a beszólásokat is rendesen, mellé mindig azzal jön, hogy "ez genetika" "nem tehetek róla" "keveset eszem, mégis hízom" ja persze...

Mindegy, nem is őt akartam kibeszélni, de ő megérdemli, hogy kapja az ívet, mivel soha nem tesz semmit azért, hogy ne hízzon el. Nővérem viszont cseszett vékony volt, valóban keveset evett/eszik, mindig figyel arra, hogy mit eszik, mégis elhízott. Hogy miért? Mert az orvosok tényleg pajzsmirigy-alulműködést diagnosztizáltak nála. Ő tesz érte, hogy fogyjon, szedi a gyógyszereit, jár orvoshoz, mégsem mennek le a pluszkilók. Na, ez a különbség két kövér ember között. Nem tudom, melyik csoportba tartozol, bár a leírásodból arra következtetek, hogy nincs semmi szervi gondod, szimplán lusta disznó vagy (már bocs). Nem kell anorexiás csontkollekcióként kinézned, 160cm/60-65 kg-san már jobban mutatnál.

Szia!

2017. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!