Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhagytak a barátaim. Mit...

Elhagytak a barátaim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ez évek leforgása alatt történt.


A legtöbbjük másik egyetemre ment, elköltözött, elfoglalt lett, párja lett, és más irányba sodorta őket az élet.


Vannak akik "lekoptak". Őértük nem kár.


De vannak mások, akikkel egyik napról a másikra szünt meg a barátságunk, és ez annyira fájdlmas számomra, hogy leírni nem tudom.


Értem, hogy okkal nincsenek az életemben ezek a személyek, de mégis...

Valamit nagyon elronthatok. Nincsenek új barátaim, csak 1-2 régi, de ők sem állnak hozzám annyira közel.

Én nem mondtam magam soha rossz barátnak, persze van amiben hibázok, de úgy hiszem, hogy egy barátság 2 emberen múlik, nem egyen.. (pl. hogy mindig én keresem, ő engem szinte soha, stb.)


Szóval negatívkodtam itt egy sort, pedig alapjáraton pozitív embernek mondanám magamat.


Köszi a választ előre is!


23/l


2017. jan. 1. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress újakat.
2017. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akik fontosak számomra szoktam érdeklődni felőlük, nekem is van 1-2 olyan ember aki viszont ezt nem viszonozza, hiába voltunk régen nagyon jó barátok. Én sem kerestem tovább őket, keresnének ha akarnák.
2017. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedünk?
2017. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Sok levelet kaptam , írjatok nyugodtan! :)

2017. jan. 1. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy irok, irjál te
2017. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos megtörténhet az ilyen, és semmit nem tehet ellene az ember. Lehet nekik épp sok dolguk van, vagy bizonytalan időszakon mennek keresztül, vagy ami legtöbbször a kapcsolatuk miatt. Barátjukkal, barátnőjükkel foglalkoznak egyedül, esetleg kapcsolatuk lesz és más nem számít nekik.

Csak annyit tudsz tenni, hogy ismerkedsz, barátkozol másokkal, keresel új barátokat. Lehet vissza fognak térni még ők is, de az rajtuk múlik.

De kitartást! Koncentrálj másra. Foglald le magad valami mással.


19\f

2017. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ez a motiválás most kellett! :)

Fontos megjegyeznem, hogy nagyon sokan írtatok! Ez egyben elgondolkodtató is, hogy mennyi ember magányos. Fiatal, intelligens, értelmes huszonévesekről van szó, akik nem találnak barátokra. Szóval írjatok nyugodtan! Mindenkinek válaszolok! :)

2017. jan. 2. 23:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés, barátkozás bele van építve az ember természetébe, társas lények vagyunk, na meg segítünk a másiknak, nem olyan nagy ügy ez :D

És sose szabad feladni!

(az előző úriember voltam)

2017. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem se válaszoltál te hazug p*csa.
2017. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!