Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most vesztek össze a legjobb...

Most vesztek össze a legjobb barátnőm egy fiu miatt mert a fiu azt irta neki is meg Nekem is hogy bejovok neki es a barátnőm most összeveszett velem is meg a fiúval is és ilyeneket ir nekem hogy sok boldogságot a fiúval meg ilyenek. Mit csinálják?

Figyelt kérdés

En mondtam neki hogy o fontosabb mint a fiu és hogy sajnálom de csak annyit reagál ra hogy "👍". Mit csinálják?

Nagyon ki szeretnék vele bekulni mert imadom



2017. jan. 2. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
sok boldogságot a fiúval
2017. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mind gyerekesek vagytok. Nektek lányoknak kéne tisztázni hogy nem kéne foglalkoznotok egy ilyen sráccal aki több lánynak is ilyeneket ír, szerinted mennyire komoly a srác? De ti sem vagytok piskóták...gondolom a 14 éves kor közelében vagytok. Nem éri meg a barátságot feláldozni egy srác miatt, majd rájöttök.
2017. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!