Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit szólnának a...

Szerintetek mit szólnának a szüleim, rokonaim, barátaim, ismerőseim, ha kinyírnám magam? 22F

Figyelt kérdés
Totál semmi értelme az életemnek, egy hatalmas csődtömeg vagyok mindenben, életképtelen kis szar, fogalmam sincs mi szüksége lehet a világnak egy ilyen semmirekellő, nulla emberre. Csak megkeserítem mások életét a létezésemmel, de komolyan.
2017. jan. 2. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Örülni fognak.
2017. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan lenne, aki szomorú lenne. Ne légy öngyilkos!
2017. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
én se vagyok egy sikeres ember, de leszarom
2017. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy cipőben evezünk, legalább együtt csináljuk.

De az biztos hogy a szülők tönkre mennek, a többi meg nem érdekel mert nincs is senkim.

24F

2017. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Miért vagy életképtelen?
2017. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Elég az önsajnálatból! Menj, foglald le magad, dolgozz! És mielőbb keress fel egy pszichológust is! Ha igazán akarsz változtatni, meg fogod tudni tenni! Elég erős vagy hozzá, hogy kilábalj a lelki süllyesztőből!
2017. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy nem tudod mit szólnának hozzá.Próbáld megszeretni magad,és akkor mások is szeretni fognak.
2017. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Olyan fiatal vagy...komolyan megfosztanad magad az élettől? Én is voltam mar hasonló helyzetben, de rájöttem, hogy nem szabad így gondolni. Az élet amúgy is olyan rövid. Inkabb örülj hogy vannak szüleid es barataid akik szeretnek. Élvezd ki az életet, ahelyett hogy ilyeneken gondolkodsz.
2017. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csak Egy Otaku válasza:
Önsajnáltatás level 2000. Na de viccet félretéve az élet egy drága dolog! Ne vess véget neki! Most gondolj bele vannak az árvák az árvaházban. Ő nekik is milyen rossz lehet hogy nincsen nekik szüleik. Ez csak egy példa. Neked pedig vannak barátaid, szüleid! Örülj hogy élsz! Ezt ne feledd el! ;)
2017. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!