Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy mikor...

Miért van az hogy mikor barátkozni akarok lányokal akor mihelyt megtudják van párom, egyből nemakarnak barátkozni?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy mikor barátkozni akarok lányokal akor mihelyt megtudják van párom,egyből nemakarnak barátkozni, nem igaz hogy senki nem hisz a férfi női barátságba,mindenki csak dugni akar,hátha barátkozni akarok és bele megy rögtön, megbeszéljük a talit hol ismerjük megegymást,felvegyük egymást facebook-ra- meglássa a közös képeimet barátnőmről és beparázik egyből nemakar barátkozni, De előtte meg írta nekem ő hisz a női férfi barátságba,milyen emberek az ilyenek.Sok fiúval történt már ez meg. Enyire csak a szex a fontos meg a párkapcsolat vagy enyire szexéhesek a nők ? Mi a véleményetek a helyzetről fiúk?

2017. jan. 6. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem akarnak konfliktusba kerülni. Mondjuk, ha a barátnő megtudja, hogy barátkozol más lányokkal, lehet, hogy nem tetszene neki, írna a csajnak, hogy mi van, mit akar tőled, ha betegesen féltékeny, meg is fenyegetheti.


Megjegyzem, én sem értem, hogy miért gondolják automatikusan egyesek, hogy dugni akarnak, ha a pasijukkal/nőjükkel barátkozik az ellenkező nemű...

2017. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az én párom megengedte nekem hogy barátkozzak más lányokal is mert megbízik bennem :)
2017. jan. 6. 11:47
 3/6 anonim válasza:
100%
Öööö... szerintem is elég furcsa, hogy gyakorlatilag ismeretlen lányokkal veszed fel a kapcsolatot és hívod el őket találkozni. Ha egy régebbi lánybaráttal tartanád a kapcsolatot, teljesen más lenne a helyzet, így elég kétértelmű, még ha egyáltalán nincs benned hátsó szándék, akkor is. Ez kívülről másképp tűnhet.
2017. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon furcsa. Hol szeded össze ezeket a lányokat? A leírás alapján mintha randizni vinnéd őket, ők amúgy tudják, hogy neked van barátnőd? Mert szerintem sokan közülük azt hiszik fel akarod őket szedni csak lassan közelítesz aztán átverve érzik magukat. Amúgy az is lehet h a barátnőd mégse bízik meg annyira benned és lerohanja az új lány barátaid. Próbálj meg a munkahelyeden barátkozni a női kollégákkal akik alapból tudják, hogy van párod.
2017. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne férfi-nő barátság.Különösen egy bizonyos életkor után.😃
2017. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizalmatlan ez az ország sajnos. Én is szeretnék női barátokat. Tény azért többre tud fordulni a dolog tehát veszélyes. Tapasztaltam én is ezt amit írsz. 39f
2017. jan. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!