Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék jobban barátkozni?...

Hogy tudnék jobban barátkozni? 19/f

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék jobban barátkozni? 19/f

Van pár barátom, de azt érzem hogy nem tudok velük miről beszélni sok esetben. Hogy valhatnék jo beszelgetopartnerré? A másik hogy amikor uj tarsasagot ismerek meg valahogy nem tudok veluk beszelgetni vagy ha beszélek akkor eleg hamar elakad az egesz. Hogy tudnék feloldodni teljesen es magamat adni? Nem vagyok az a humoros tipus igy lehet hogy erőltetett vagyok es ezt érzik bennem. Mit tanacsoltok? :)


2017. jan. 6. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok, nekem se ment. De mondjuk nekem bonyolultabb a helyzetem mint a tied szerintem. Amúgy mai eszemmel már nem görcsöltem volna rá annyira, viszont többféle társaságba jártam volna, hogy több esélyem legyen. Interneten is vannak közösségek, amik valami érdeklődés köré szerveződnek, azokon is "gyakorolhatsz". Nekem ezt ajánlotta valaki, de én se ismerem (még): [link]
2017. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj
2017. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem is írhatsz ha gondolod :)
2017. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne légy zárkózott :) nem szabad befordulni, és fogadd el magad :) s ha mindez megvan akkor kinyílik elotted minden és magabiztos leszel :)
2017. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!