Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megint hibaztam, mit tegyek?

Megint hibaztam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanaban sokat veszekszunk a legjobb baratommal ezert irtam egy nagyobb regenyt (hosszu szoveget) amiben leirtam minden erzesem (barati) es o ezt meg is kapta es elkezdtunk beszelni mar veszekedni,es az egyik baratnom beleavatkozasaval odaig eljutottunk h a legjobb baratom azt mondta h szeret,de ezt valahogy nem tudom elhinni,mert nagyon sokszor megbantott mar.

Tudom bennem is van hiba.

Ezert mondtam neki h ne utaljuk egymast de ne legyunk baratok.

Es most eszmeltem ra h ez egy nagyon nagy hiba volt..

Kerlek segitsetek hogyan tovabb??



2017. jan. 8. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
az ember sokszor abba mar bele akit igazán szeret...én nem szaroznék, személyesen (nem telón meg stb) megdumálnám vele az egészet.
2017. jan. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hibáztál, de nem abban, amit gondolsz. A barátság nem úgy működik, hogy egyik nap felkelek, és azt mondom, hogy na mától van, vagy épp mától nincs. Az egy érzelmi kötelék, úgyhogy még jó ideig érezni fogjátok mindketten. Úgyhogy semmi sincs veszve, a barátság adott, adj lehetőséget rá, hogy (ha kell újra és újra) megbeszéljétek.
2017. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a ket ertelmes valaszadonak h valaszolt:)

De hogyan csinaljam?

Mit mondjak neki?

Utoljara azt beszeltem vele h ne utaljuk egymast,de ne legyunk baratok..

Ettol ot akarom megovni,mert a baratai mondtak neki h ne bekuljon ki velem,es ezert amikor azok a sracok ott vannak akkor "nem johet oda"

Ez nekem nagyon faj,de nagyon szeretem.

Nem tudom elfelejteni,de biztos haragszik ram..

Hulyenek fog nezni es lehet h mar o nem akarja folytatni

2017. jan. 8. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ettol ot akarom megovni,mert a baratai mondtak neki h ne bekuljon ki velem,es ezert amikor azok a sracok ott vannak akkor "nem johet oda"

Ez nekem nagyon faj,de nagyon szeretem. "

Írd le ezt, legyél őszinte, miért mondtad amit mondtál, hogy ne nézzen hülyének hogy szórakozol vele, értesd meg vele a helyzeted.


Ekkora hülyeséget csinálni egyébként, eszméletlen. Legközelebb gondolkodhatnál mit is írsz és mik lesznek a következményei.

2017. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Várj, kitalálom: te 14/L, ő meg 17/F -.- Legjobb barát, mi? Miért kell ez az önámítás? Valld be magadnak és neki is, hogy szerelmes vagy belé, s majd a reakciója alapján meglátod, hogy mi alakul belőle. Egyszerűbb, mint átverni saját magadat.
2017. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Chaosix,koszonom valaszod.

Valoban nagy butasagom tettem,csak annyira kivoltam h gondolkodas nelkul irtam neki.

2017. jan. 8. 20:27
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolso nevtelen kommentelo ezt neked uzennem:

Sajnalom h nem tapasztaltad meg milyen az az igazi fiu-lany baratsag,ami nem szol semmi masrol,mint a baratsagrol.

Vannak rossznapjaink,dobalozunk csunya szavakkal,de egybol megbanjuk.

Amikor a szerelmedet eldobot a legjobb baratodert,mert "ritka az ilyen barat"

Ez a legszebb dolog,vkit nem szerelembol ennyire szeretni

Remelem te is egyszer megtapasztalod :))

2017. jan. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!