Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
Sz.Bendy nevű felhasználó kérdése:

Mit csináljak ha úgy érzem ekvesztem a barátaimat?

Focizok egy csapatba és nagyon sok barátom van ott de az edző miatt csapatot váltottam és félek hogy elveszítem őket. Mit kellene csinálnom mert délelőtt iskola délután meg edzeseim vannak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, barátság, futball, csapat, elveszítés

01-10 23:07  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Psycho nevű felhasználó válasza:

Igazi barátokat nem veszít az ember ilyesmi miatt! Neten keresztül tudod velük tartani a kapcsolatot, a közös programokra pedig ott vannak a hétvégék, vagy ha úgy alakul, a szabad délutánok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 01-11 00:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Tudom csak kicsit félek.

# 2/4Időpont 01-11 07:08 Privát üzenet
A barátok miatt ne aggódj, mindig lesznek újak. Az új csapatodban is lesz egy csomó jófej arc, akivel idővel ugyanúgy kijössz majd, mint a mostaniakkal.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 01-11 23:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tegnap volt az első edzésem ott és jo volt vannak jófej srácok. De a régiekkel is szeretném tartanai a kapcsolatot.

# 4/4Időpont 01-12 06:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy lany akivel regen joba voltam de mar a jelenlete is idegesit es mindig meg akar alazni, ellenem uszitja a barataimat. Mit tehetnek?
Hogy szívassam meg a barátaimat? :D
Hogyan vegyem rá a barátaimat, hogy ne szemeteljenek?
Békés ember vagyok, és kedvelem a barátaimat, de valahogy előbb-uóbb mindegyikkel vannak kisebb összezürdüléseim. Pedig én nem szeretem a konfliktusokat. Nálatok is így van?
Most tényleg elhanyagolom a barátaimat?
Csak én vagyok olyan, hogy a legjobb barátaimat testvérként kezelem?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu