Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nevezhető még barátnak egy...

Nevezhető még barátnak egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

Van egy "haverom" akivel egy cégnél dolgozunk. A kezdetekkor én eleve az irodán kezdtem ahol kisebb beleszólásom lehetett dolgokba. És egyszer adódott az alkalom , hogy egy új embert vesz fel az irodai részleg és én beajánlottam őt a gyártósorról.


Ahogy teltek a hetek hónapok arra lettem figyelmes , hogy kezdett beképzelté válni és ha valami gond volt akkor mások előtt tett nekem szemrehányást , hogy hogyan tudtam hibát okozni meg ezt még egy kis gyerek is megoldaná. Nem hogy személyesen hanem mindig akkor hogy mindenki hallja.

Ameddig lent dolgozott a gyártósoron szerény normális volt az emberekhez. Most meg mintha egy isten lenne. Én valahogy mindig beosztástól függetlenül egyformának kezelem a munkatársaimat legyen az irodai személyzet , vagy egy gépi összeszerelő. Mivel mindenki munkája fontos, és hozzáadd a siker eléréséhez. És jelenleg odáig fajult a dolog , hogy néha már azt érzem csak arra játszik , hogy engem kirakjon a részlegről. Persze ezt nem tudja elérni , de nagyon rosszul esik, hogy így bánik velem. Pont azzal aki segített neki. Ti mit tennétek a helyemben ?


2017. jan. 12. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezhető barátnak, de még havernak sem.

Én a szemébe mondanám, hogy hogy megváltozott és mennyire gáz a viselkedése.

Utána pedig kerülném a társaságát, csak a munka miatt szükséges dolgokról beszélnék vele.

2017. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vagy bizonyos embereket egy pici hatalom ennyire meghülyít ? Szerintem nem attól lesz valaki az ember ha minél jobban megtudja alázni a másikat , hanem attól , hogy együtt tud működni a másikkal.
2017. jan. 12. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő előtte is hülye volt, csak meghúzta magát, pont azért, hogy majd segíts neki.
2017. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy #1-es írja, meg kéne neki mondani, hogy ezt látod, szégyellje el magát baromi mélyen.
2017. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!