Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy kedves barátnőm válni...

Egy kedves barátnőm válni akar. A családjában 2 gyerkőc van és egy jól kereső férfi akit nem szeret. Mit tanácsoljak neki?

Figyelt kérdés
Eddig ideje segítem már, úgy hogy nem tippeket adok neki csak őnmagát próbálom erősíteni. Látom, hogy szenved de nem képes kilépni a kapcsolatból.
2017. jan. 12. 21:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az ő élete és családja neki kell dönteni. Lehet ilyenkor segíteni valahogy?
2017. jan. 12. 21:57
 2/6 anonim ***** válasza:
De ha már "válni akar", akkor képes kilépni a kapcsolatból, nem? Mi van a férjével, ő mit akar? Egyébként tényleg rájuk kell bízni, és abban kell erősíteni, amit szeretne elérni.
2017. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A férje ragaszkodik a családhoz, bár már évek óta külön alszanak. A gyerkeket az anyjuk ellen hangolta, mert a barátnőm nyíltan kijelentette válni akar. Család rombolónak állítja be.
2017. jan. 12. 22:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem könnyű a válásra buzdítani 24 év házasságról van szó. Hallgatna rám de ez nekem is túl nagy felelősség.
2017. jan. 12. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy ki a hibás, nem lehet megmondani egyértelműen, viszont az oka talán az, hogy megszoktuk, hogy mindent megkapunk, legyen az kaja, drog, és sajnos szexpartner. Benne van az emberek agyában, hogy "hm..talán van nála jobb is..". Ha meg másik oldalról nézzük, akkor meg az lehet, hogy az embereknek ne nyávogj, menj ma vissza és mondd el, hogy nem érzed még jól magad.
2017. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem értek túl sokat hozzá, de szerintem a házasság arról szól miként küzdik le a problémákat. Ha lehet mindenképp el kell kerülni a válást. szerintem.
2017. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!