Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomról kiderült...

A legjobb barátomról kiderült hogy meleg. Most mit kéne csinálnom? 14/F

Figyelt kérdés
Nem titok hogy nem tartom normálisnak a homoszexualitást. Ezt ő is tudta amikor elmondta nekem. álltalános 3. óta a legjobb barátom és teljesen ledöbbentem. Nem akarom az csinálni hogy mostantól rá se nézek és úgy teszek mintha nem is élt volna soha mert azért mégiscsak a legjobb barátom. De most hogy ezt megtudtam mindig furán érzem magam amikor vele vagyok, nem vagyok felszabadult, és nem tudok igazán nevetni vele (mert amúgy nagyon vicces gyerek). És ez nem azért van mert hozzám vonzódna mert már kijelentette nekem hogy irántam nem érez semmi olyat. De hogyha egy kicsikét is belegondolok kiráz a hideg. Egyszerűen nem tudom megszokni. Nyolcadikos vagyok most, úgyhogy igazából még egy félév és lehet hogy soha nem fogok vele többet beszélni. De akkor is mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

2017. jan. 14. 16:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%
Te egy betegségben szenvedsz. Úgy hívják, hogy homofóbia. Kezeltesd magad.
2017. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez elég szánalmas. Érdekes, hogy nem tartod normálisnak, de ha nem tudsz róla, akkor meg normális vagy az adott személlyel. És ha tudsz róla, akkor meg miért nem?
2017. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

nem tartom normálisnak és zavar hogy meleg a LEGJOBB BARÁTOM.

Nem félek tőlük.

2017. jan. 14. 16:31
 4/36 A kérdező kommentje:
Najó ezen az oldalon se kérdezek soha többet. Mondom hogy nem érez irántam semmit! (az osztálytársam tetszik neki, és erről az osztálytársam is tud)
2017. jan. 14. 16:39
 5/36 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként meg szerintem abszolút nem bánná a gyerek sem, ha emiatt "rá se néznél és úgy tennél mintha nem is élt volna soha", annak ellenére, hogy ez speciel krvára nem indok egy barátság megszakítására. Mondjuk az ilyeneket, mint te, meg se lehet győzni...bár persze ha te lennél homoszexuális...de a kérdésre válaszolva: a helyedben megmondanám neki, hogy "egy homofób gyökér vagyok". :)
2017. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
35%
# 2 Kiderül az egyik ismerősödről hogy homofób. Ha eddig tudtál vele normálisan viselkedni akkor ezután miért nem?
2017. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, látom, milyen értelmes lehetsz, ha nem veszed észre azonnal, hogy irónia...
2017. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
8-as, engem nem érdekel, ha valaki meleg, az sem, ha valaki homofób...
2017. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%
...de azért ez kicsit szánalmas.
2017. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
most is tudok vele beszélgetni és nevetni, csak furán érzem magam. Ennyi.
2017. jan. 14. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!