Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másoknak is van ilyen mániája?

Másoknak is van ilyen mániája?

Figyelt kérdés

Valamiért pár éve időközönként megpróbálkozom valahogy azzal, hogy interneten keresztül próbálok barátokat/beszélőpartnereket szerezni. Számomra ismeretlen okokból sokkal jobban esik neten beszélni egy hasonló témakörökben érdeklődő személlyel, mint kimenni és társasági életet élni, pedig arra is meg lenne a lehetőségem. Rengeteg oldalt és alkalmazást próbáltam már...de mindenhol vagy teljesen átlag emberek voltak, akik nem voltak képesek az emberi kommunikációra... vagy a még ennél is rosszabb "nézd ez itt a nemiszervem* képeket küldözgetni kívánó személyek... minél többet keresek, annál reménytelenebbnek látom az ügyet... minden oldalt, ami a beszélgetésre lett kitalálva megszálltak randizni/csúnya tevékenységeket végrehajtani kívánó majmok, mintha még nem lenne az ő céljaikra kitalálva kismillió oldal...

Ha tudnátok mondani olyan oldalakat, ahol egy 17 éves antiszoc személyiségű fiatal újabb embereket ismerhet meg, azt szívesen fogadnám. :)



2017. jan. 15. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Időnként van. De jobb egyedül azt hiszem, pont az általad említett okok miatt.
2017. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is a mániám, jó másokat megismerni, itt is sok emberrel beszéltem már, de én találtam is különleges embereket, nem csak átlagos unalmas emberkéket.

Szoktam antiszociális személyiségzavaros fórumra is járni, de az sajnos angol, ezért nehezen beszélgetek ott, de nagyon jó. psychforums.com/antisocial-personality

(Itt pszichopaták vannak, nem aszociális kisgyerekek akiket kiközösítettek a barátai)

Ha akarsz beszélgetni, írj, bár nem tudom téged milyen témakör érdekel.

2017. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Pl gyk, jó erre.

Találsz valakit, aki a hozzáoszlása alapján normálisának tűnik, segíteni is tudsz neki, akkor ráírsz. Aztán utána megpróbálod, más témára is terelni a beszélgetést! :)

2017. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, másoknak is van ilyen mániája :D

Én is néha bepróbálkozok neten ismerkedéssel. Persze ha lehet, előbb-utóbb azért élőben is szeretném megismerni az illetőt.


De van az egésznek egy árnyoldala:


Mivel mindig a válaszolók oldalába tartozok, most függetlenül attól, hogy én ajánlom fel a privátot, vagy a másik fél kezdeményez, általában megakad ott a dolog, hogy segítsek neki valamiben, esetleg ápoljam a lelkét, mert éppen szakított.

Aztán az a vége ezeknek, hogy miután velük minden rendben, vagy lelépnek, vagy mennek azokkal, akikkel jól érzik magukat. Csak ezek a haverok éppen ha baj van, nem foglalkoznak az illetővel. Olyankor persze "visszajön hibára", és megint tőlem várná a segítséget.


Eddig párszor sikerült élőben is találkozni neten megismert emberekkel, de eddig nem igazán voltak tartósak ezek. Pár hónap maximum, akkor is azért, mert az illetőnek fontosabb volt az exe, és nem bírt túllépni rajta.


Persze van olyan is, hogy csak netes ismerős. Eddig egy valaki, akivel évek óta segítünk egymásnak, vagy csak random beszélgetünk, esetleg neten játszunk valami darálós játékban.


Szóval végülis el lehet érni sikereket itt is, csak sokkal több időbe telik, és nagyobb zsákbamacska :D


22F

2017. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam/próbálkozok barátokat találni,de valahogy sose jön össze..

Egyébként nekem semmi problémam nincs,csak visszahúzódó vagyok.:)))

2017. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!