Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondhatni hogy az igazi...

Mondhatni hogy az igazi barátságok ilyenek?

Figyelt kérdés

Van pár idősebb barátom, akik pár évvel felettem járnak, múltkor kötekedtek velem a kondiban, csak foglalták a helyet ahol nekem dolgom lett volna, amikor idegesebb lettem oda szóltam neki hogy ne szórakozzál, arrébb lehet menni, ugyanúgy fizettem érte én is.


Meglökött az egyik meg, el akart hallgattatni, lefenyíteni.

Gyorsan letudtam az utolsó gyakorlatot, az öltözőben telefonáltam két jó barátnak, hogy ráérnek-e lejönni oda ahova járni szoktam mert nekem álltak, és erőben felettem vannak.

Egy kis idő után, oda értek, és elbeszélgettek velük két pofon keretében, én azóta is nyugodtan járok oda, viszont ezek nem jöttek egyáltalán.


2017. jan. 17. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem, egy kapcsolat nem attól válik barátsággá, hogy te a saját "védelmedre" felhasználod valaki testi fölényét. Ezt testőrnek hívják, és ez egy szolgáltatás, amiért fizetni szokás. Ha rosszul méred fel a kapcsolatotokat, akkor te is fogsz később. Az meg már a "védelmi" pénz.
2017. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazat adok az elsőnek, nem tudom miért kellett lepontozni... egy barátság nem ebből áll... tényleg ennyire tárgyiasítva lettek az emberek? :"D
2017. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem azt írtam, amit olvasni akart, és az úgy nem hasznos ;)
2017. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én felzöldellek <3 :3
2017. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit... egyébként anno ők ajánlották fel az ilyen segítséget, tehát most élnem kellett vele.
2017. jan. 17. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen a kedves hozzá szólók pont olyan emberek akiknek ha mondjuk szemük láttára ütnék a barátját végignéznék. Na nekem is volt ilyen hogy összeugrottam egy csajjal a barátnőm meg végig nézte de én előtte megvédtem akármilyen helyzetbe na az ilyen "barátnő"nem kell. A barát azért van hogy melleted legyen megvédjétek egymást bármilyen szituban.
2017. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 - hiába vered félre a harangot:

"Hát igen a kedves hozzá szólók pont olyan emberek akiknek ha mondjuk szemük láttára ütnék a barátját végignéznék"

Erről szó nem volt! Lehet, hogy te nem tudod értelmezni, de a kérdező barátai nem ott voltak, hogy segítsenek, hanem célirányosan ki kellett őket hívni. Ha neked ez azt jelenti, hogy mi hasonló helyzetben nem megyünk, vagy nemkülönben, ha ott vagyunk, nem segítünk, akkor sajnos fogyatékos vagy.

2017. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelmezési problémáid vannak #6-os.
2017. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!