Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Le sem szar a legjobb barátom....

Le sem szar a legjobb barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt nőttem vele fel.Mindenen együtt mentünk keresztül.De mostanába nem ír vissza,van hogy meg se nézi s kilép,ha meg megnézi is akkor egy hangulatjelet vagy egy ok ot ír.S ha rákérdezek,hogy ugye nem hagysz cserben,akkor mondja ,hogy nem,nem...Mostanában sok új barátot ismert meg,és én úgy érzem,mintha lepasszolna,mintha csak elfelejtené azt a 9 évet amin együtt mentünk keresztül sok élményt gyüjtve.Más barátaim mondták hogy hagyjam a francba,de egyszerűen nem tudom elengedni....Mit tegyek?

2017. jan. 17. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, szokj hozzá. Emberek jönnek-mennek. Nekem is volt olyan barátom, akit gyerekkorom óta ismertem, nagyon jóban voltunk, aztán egyszercsak elcsendesedett a dolog. Ő is kivolt, mert azt érezte, hogy cserben hagyom. De nem igy volt, utólag ő is rájött. Igazából azóta is jóban vagyunk, ha van valami számíthatunk egymásra, tudom. Annyi a különbség, hogy nem beszélünk napi szinten, nem járunk össze olyan gyakran, nem bulizunk együtt, mert más körökbe kerültünk. De ha bármikor összefutok vele, ugyanugy viselkedünk egymással, mintha előtte nap láttuk volna egymást utoljára.
2017. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Nálunk "csak" 7 éves volt.
2017. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!