Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mi van köztünk? 15/L

Most mi van köztünk? 15/L

Figyelt kérdés
Egyik osztalytarsam egyben jo baratom mostanaban furcsa. Regebben mindig elkerte a hazit, a mult 1hetben meg nem. Zsepit is sokszor ker tolem de mostanaba mastol. Regen kb minden 2.-dik nap mosolyogtunk egymasra mostmar nem annyira. A bukkano meg az, hogy kapott tolem egy sapkat es azt mult het ota elkezdte hordani. Elkezdett erdeklodni a sziget után ahonnan anyukám valosi. Szoval nem ertem most mi van vele.

2017. jan. 17. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs baj.A "barátod", szerintem csak éli az életét a saját világában, ahogyan te is.A kérdésedbõl az tükrözõdik vissza, hogy a bizonytalanságodat vetíted ki rà.Például.,mástól kért zsebkendõt, ami azt is jelentheti, hogy téged tisztel meg azzal, hogy most nem a te zsebkendõdet akarja elhasználni.Vagy nem kéri el a hàzit, mert lehet megokdja egyedül, talán erre ösztönözted, hogy jobban figyeljen, tanuljon stb..Amit pedig nem értesz, az nem az, hogy mi van õveke, hanem inkàbb azt nem érted, hogy mi van veled, hogy ilyen gondolatokat vetítesz ki rá.Érted?Tehàt a sajàt kételyeidet, amelyek benned fogalmazódtak meg, most rà vetítetted ki, majd be is azonosítottad õt részben ezzzel, és ezért nem tudod, hogy most mi van "vele".Ez 99% hogy így van.A maradék 1%, pedig kiderül ha beszélsz vele!;)
2017. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidd el az ilyen nem jó barát nem keresi a társaságod. Csak te az övét. Nem vesz tudomást rólad nagyon rossz ee ez van. Tudom milyen amikor csak te akarsz barátkozni. Vagy egy másik lehetőség hogy beléd esett tehát szégyenlős lett mert nem tudja neked elmondani. Próbálj vele dumalni hatha szerelmes beléd. Sok sikert!
2017. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Valószínű igazad van
2017. jan. 18. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!