Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm az összezörd...

Az egyik barátnőm az összezördülés után levette facebook-on a megjelölést a közös képeinkről, ami neki fel van téve. Vagyis eltávolított engem róla. Mi a véleményetek erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már évek óta jóban vagyunk,de nem először fordul elő ilyen.Pedig állítólag szeret,már mondta nem egyszer.Ti mit gondoltok erről az egészről,most őszintén?

Ja,és nem 14-16 éves,hanem a húszas évei elején jár egyébként.

Egyébként már képről like-ot is vont vissza ilyen esetben.Szerintetek?

Kort is írjatok légyszi!



2017. jan. 21. 02:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A fő kérdés nem lett túl értelmes bocs,de már elég fáradt vagyok így 3 környékén.

Szóval voltak olyan képek neki felrakva facebook-ra,amiken én is rajta vagyok,és meg voltam rajtuk jelölve,de most egy haragos helyzet miatt levette a megjelöléseket.Mit gondoltok?

2017. jan. 21. 02:56
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Most megy a hiszcsi. De majd lesz a szercsi meg a lavcsi is nem kel parcsizbi! Ilyen ez. Nem baj ha húszas évei elején van. Tipikus degenerált gyerek (meg akinek ez fontos, azaz te is!) egyszer talán ti is felnőtt, felelősség teljes emberek lesztek. Talán... Vagy eljátszátok, hogy mintha azok lennétek
2017. jan. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy lesz szercsi meg lávcsi.A másikat nem is értettem,ezer bocs,de nem használom ezt a szlenget.

Nem is az zavar,hogy már le vagyok véve a képekről,és nálam nem jelennek meg,hanem a lány szándéka ezzel kapcsolatban.Na,az zavar.

2017. jan. 21. 03:18
 4/18 A kérdező kommentje:
Vagyis a gesztus zavar.Talán így tudnám legjobban leírni.
2017. jan. 21. 03:19
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

AZT, HOGY MIND A KETTEN ÓVODÁSOK VAGYTOK!


Ki a tökömet érdekel a fészbúk?? Meg az, hogy ki kit jelöl meg kicsodának és ezt nézegetitek, meg ettől teszitek függővé a kapcsolatot???

Idétlen, szánalmas bagázs!!!


Ha valakinek valami gondja baja van, az nem itt fog nyafogni egy kijelölgetés miatt!


EZ KIT ÉRDEKEL??????????

2017. jan. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Most az mindegy,hogy facebook vagy nem.Nem ezen van a hangsúly,hanem a szándékon,hogy levette a jelölést egy vita miatt.Ezért vagyok gyerekes,mert megkérdezem a véleményeteket?Oké.
2017. jan. 21. 04:41
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
TRAGÉDIA!
2017. jan. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Láthatjátok neki ez fontos,ha egyszer megteszi.Ezért van jelentősége,amúgy nincs.
2017. jan. 21. 04:43
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja,és nem kell nagybetűvel írogatni.Normális betűk mellett is el tudom olvasni.
2017. jan. 21. 04:44
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy h fészuk vagy az élet. Vagy neked van jelölésed tőle a homlokodon, azt az utcn odamegy szappannal meg egy vajling vízzel és lesubickolja? Irigylem ezeket a problémákat. Jajj a Marcsa levette a jelölést a képről. Jajj mostan akkor mi lesz majd? Világvége. Ha nem számít, nem lényeges nem is foglalkoznál ennyire vele. Tipikus hülyegyerek hiszti a rohadt nagy semmin! Szánalmas.
2017. jan. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!