Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyre többszőr érzem úgy,...

Egyre többszőr érzem úgy, hogy már nem érzem jól magam a legjobb barátommal. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem....van egy lány akit egy sítáborban ismertem meg és azóta legjobb barátok vagyunk,szóval már kb 2éve.Volt egy időszakom mikor ugyanezt éreztem iránta,mint most és akkor össze is vesztem vele,de nem sokáig bírtam nélküle,ezért újra kibékültünk. Mikor kibékültünk és elösszőr találkoztunk állandóan azt hajtogatta,hogy milyen depresszióban volt nélkülem,de mégsem tett igazából semmit,hogy kibéküljünk azon kívűl,hogy rámírt annyit,hogy "béküljünk már ki már lassan 1hónapja nem beszéltünk" én meg úgy gondoltam megleszek nélküle,ezért írtam neki,hogy én meg nem szeretnék,mert nem egyszer cseszett ki velem stb aztán elkezdett szídni,hogy mekkora egy bunkó r**anc vagyok stb és engem tökre nem érdekelt aztán kb egy hónapra rá én is ráírtam,de nem csak annyit,hogy jesszus béküljünk már ki ezer éve nem beszéltünk,hanem bennem legalább volt annyi,hogy leírjam neki,hogy mennyire rossz nélküle és,hogy én is hibáztam meg kiöntöttem neki a szívem mennyire hiányzik meg ilyenek és így kibékűltünk,aztán megint úgy érzem magam,hogy én semmit nem jelentek neki....állandóan én fizetek neki mindent,hogy ő majd visszafizeti(azóta se...) meg állandóan lenézően viselkedik más emberekkel pl ráír egy random emberre és elkezd nagyképüzni...ezeket általában elküldi nekem én meg elmondom neki mekkora hülyeség amit csinál ő meg olyanokat válaszol,hogy "uramisten megbántottam egy idegen embert össze fog dőlni a világ".....szerintem undoríttó amit csinál....nagyon nemtudja magát fegyelmezni még egy kávézóban sem,nekem kell rászolnom,hogy hagyd már abban,hogy szétszeded az asztalt,de cseszik rá....rohadt gyerekes és nagyon önző...tökre leírnám neki,hogy nőljön már fől stb,de akkor én lennék megint a bunkó kis r**anc....Ti mit tennétek e helyemben?Előre is köszi:)

15/L


2017. jan. 22. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is ugyanannyira gyerekes vagy. Egyébként ha nem leszel a közeljövőben érettebb, akkor tartsd meg, mert a fiatalság a kamubarátokról szól. Amint érett leszel egy valódi barátságra, rájössz, hogy nincs rá szükséged.
2017. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt próbáld ki, hogy magadènak tekinted az èleted. ;) akkor talán rádöbbensz, hogy ragaszkodás híján folyton boldog vagy. Ne a külvilág határozza meg a kedved. "Minden esemèny, helyszín, tárgy, ès szemèly csak változó alkatrèszei a boldogságnak." (idèzet magamtól :D)
2017. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele többet. Nem érdemli meg a barátságodat,szerintem
2017. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!