Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom miért nem bízik...

Egy barátom miért nem bízik meg bennem és miért nem enged közel magához több, mint 2 év ismertség után sem? Lányok vagyunk, én 21 vagyok, ő 23.

Figyelt kérdés
Ti voltatok már hasonló helyzetben?Mi lehet az oka?Ti mit tettetek?
2017. febr. 21. 02:13
 1/2 anonim válasza:

Nem mondanám magam a női lelkek szakértőjének, de lehet hogy egyszerűen csak nagyon nehezen bízik meg másokban, mert mondjuk voltak negatív tapasztalatai.

De ne erőltesd a dolgot, a bizalom ki fog alakulni idővel ha mindkét fél kiérdemli. Ha "vallatod" azzal csak ártani fogsz a kapcsolatotoknak. Köztem és legjobb barátom közt 5 év telt el mire teljesen megbíztunk egymásban és mindent megbeszéltünk, adott esetben még sírtunk is egymás vállán.

2017. febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehezen ad bárkinek bizalmat. (általban sok múltbéli fájó tapasztalat)

Nem igényli a barátságot csak az "ismeretség" neki elég. Nyűgnek érezheti az elmászkálást stb-t.

Vagy a kettő kombója.

De az is lehet, szimplán nem érzi barátságnak/nem tekint annak.


Ha barátnak mondod magad ezt a kérdést neki tedd fel. Az a legegyszerűbb. Mesélj mit érzel s kérdezd meg, ő hogy érzi ezt a kapcsolatot. Egy barát még a legbántóbb dolgot is oda mondja, ha igaz barátság.


Pl ruha vásárlásnál nem csak bólogat minden cuccra amit felveszel "oké, jó"stb, hogy utáltam az ilyeneket.

Csakhogy nem fog jól állni egy ruha attól a sok bologatós kutyától.


Sok szerencsét a beszélgetéshez.

Az igaz szavakkal lehet a kapcsolatokat építeni, ha már mindrn majdnem oké.


23-n

2017. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!