Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Mit tegyek? A legjobb barátnőm és én féltékenykedünk a másik barátaira. Bővebben 👇

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 8 éve ismerem és vagyunk legjobb barátok. Most ebben a tanévben lett két új barátja és nekem is egy. Mindketten úgy érezzük hogy nem kéne a másiknak azokkal a barátokkal lennie de nem vagyunk hajlandóak megválni tőlük. Én már gondoltam arra hogy megváljak ettől a baráttól de nem csak ő miatta hanem amugysem bírom már annyira ezt a lányt. De a legjobb barátnőm mindig azt mondja hogy túl sokat vagyok azzal a lánnyal és hogy váljak meg tőle de ő nem hajlandó ugyanezt tenni, ami bár nem zavar mert én nekem semmi bajom sincs azokkal a lányokkal csak annyi hogy mióta itt vannak az érzem hogy a legjobb barátnőmnek már csak akkor kellek amikor velük összeveszik. Mindig azt mondja hogy azért kellek én mert én vagyok a legjobb barátja akitől támogatást kap de én sohasem kapok tőle támogatást semmiben. Nekem tényleg nincs semmi bajom sem azokkal a lányokkal igaz, voltak vitáink de megoldottuk őket. Szóval az lenne a kérdésem hogy (ugye össze vagyunk veszve és amikor kibékülünk is, a barátaink miatt összeveszünk és tönkre megy a barátságunk)megmentsem-e a barátságunkat vagy hagyjam inkább?

2017. máj. 20. 13:39
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem igazi ez a barátság, ha az azt akarja, hogy ne legyenek rajta kívül barátaid. Szerintem hagyd és szerezz új barátokat, de igazából csak te tudod azt, hogy szereted-e őt vagy sem
2017. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság!!!!!!
2017. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a válaszokat. Most nem vagyunk jóban de nagyon hiányzik. Igazából csak féltékenykedünk a másik barátaira, de én nem kérem tőle hogy mondjon le a barátairól. Egyszerűen nem tudok róla lemondani.😭
2017. máj. 20. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!