Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni ha megismerte...

Mit tudnék tenni ha megismertem egy fiút és a szülei éheztetik és verik? 16/L

Figyelt kérdés
Szoasztok. Egy társkereső oldalon megismertem egy fiút aki írta hogy rossz kedve van es ongyilkos akar lenni. Megkerdeztem miert , es nagy nehezen whogy faggattam kiderult hogy nem evett mar ket napja , es folyton verik a szulei. En ennyire nem ismerem sajnos, meg kepet sem rak fel magarol, de nem is sajnalkozott hiszen en faggattam ot es igyis nehezen irta le ezeket. :( annyi idos mint en, a telefonjat a sajat penzebol vette, a szulei megtiltottak neki h egyen barmit is a hutobol , ezert nagyon ritkan eszik egy szomszednal vag fuvet akkor kap 2 ezer ftot abbol szokott egy hetre kijonni. Egesznap az utcan fekszik es aludni jar haza. Nem mer szolni senkinek errol, a suliban rosszak a jegyei sokszor nem is tudott bejarni meg nem fizettek neki semmit ezert kirugtak. Akartam neki kuldeni kajat de mem akarta elfogadni mert fel hogy elvennek a szulei. Ravettem hogy dolgozzon valamit talaltam a varosaban tesconal munkat ami 16 eves kortol dolgozhat, mondta h megigeri h elmegy csak felkeszul mert nagyon gyenge ehhez. Most is talalt 250 ftot abbol fog enni es 3-4 napja nem evett. En mint gyerek nem tudok semmit sem tenni? Mivel en faggattam es nem is fogadja el a kajat meg semmit nem hinnem h kitalalta. Es nagyon halalkodik nekem h legalabb en bexzelgetek vele. Rendorseg nem foglalkozna ezzel az uggyel? Az a baj h csak a lakhelyet tudom. Gyamugyeseknek sem mer szolni mert a szulei megfenyegettek h megolik.

2017. júl. 24. 12:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem sokat beszéltünk eddig, mert egy ido utan lemerul a telefonja es csak este elerheto amikor mar aludni megy haza.
2017. júl. 24. 12:31
 2/8 anonim ***** válasza:
A rendörségen tehetsz bejelentést, a társkeresö profilja alapján meg tudják keresni, hogy kicsoda az illetö. Ha tényleg igaz, amiket ír, akkor elveszik a szülöktöl és azokat meg bíróság elé állítják.
2017. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindent elhinni, amit leírnak. Simán lehet egy unatkozó gyerek, aki szerepjátékot játszik.

Telefonra volt saját pénze // honnan? //, kajára nincs?

2017. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Két évig gyűjtötte rà a pénzt, és mint mondtam nem rogton kezdett el meselni hanem nagyon sokaig nem akarta elmeselni. En kerdeztem ra h enni tud e valamit es mondta h nem mar ket napja nem evett. Eleg tomondatokban valaszol. Es mint mondtam nem egesznap chatelunk igazabol mar facen szoktunk, de csak 5--10 percet sokszor nem is viszi a telefonjat.
2017. júl. 24. 12:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha csalo lenne elfogadna penzt vagy kajat bar attol nem biztos h csalo, de semmit nem akar.
2017. júl. 24. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csaló, csak nem pént, kaját akar, hanem azt, hogy figyeljenek rá, és foglalkozzanak vele.
2017. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább magaddal foglalkozz, és menekülj az ilyenektől.
2017. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ő élete, neki kell megoldania.
2017. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!