Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyünk szerelmi bánat...

Mit tegyünk szerelmi bánat esetén a barátnőnkkel?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni az egyik barátnőnkkel kapcsolatban. Több hónapig távkapcsolatban volt egy fiúval aki egyszer csak egyre kevesebbet foglalkozott vele. Most már nem is válaszol arra amit ír neki a barátunk. Nagyon szenved miatta és már nem bírjuk ahogy ezt teszi magával. A fiúval nem tudja megbeszélni a dolgokat mivel már több hete nem is válaszol neki pedig fent van. Értelmes válaszokat szeretnék mert nagyon aggódunk érte, nem akarjuk hogy hülyeséget csináljon. Előre is köszi a válaszokat.

2017. aug. 20. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Probáljátok meg elterelni a figyelmét, kimozdítani otthonról, és a depiböl. Séta, mozgás, mozizás, vagy bármi amit szeret.
2017. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 folyt. Csajos nap, szépítkezés, a lényeg, hogy ne érezze magát egyedül, ne legyen sok üresjárat a napjában, amikor tud ilyeneken gondolkodni. Esetleg társagba vinni, ahol nem a bepasizás a lényeg, hanem hogy lássa azt, hogy van még hal a tengerben.
2017. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy ilyen internetes kapcsolattól ennyire kiakad, mi lesz vele valódi kapcsolatoknál? Egyébként az első lépés, hogy törölje az ismerősei közül ezt a fiút, nem értem, miért kell még írogatni neki, és nézegetni, hogy fent van-e.
2017. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
mennyi idősek vagytok?
2017. aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia velem hasonló volt a helyzet, csak a fiú átalakitotta a "kapcsolatunkat" barátság szintre. Nagyon fájt, és egy időután nem birtam, hogy miért kezel csak barátnak ha előtte nem így volt, 1 évig tartott a dolog, elegem lett és megkérdeztem tőle h szeret e még? Elmondta, hogy nem teheti, de nem az én hibán, csaladi dolgok miatt rajött, hogy butaság ez az egész és, hogy jobb ha csak barátok leszünk. Elmondott mindent, megértettem és igaza volt, csak az bánt ha ő ezt tudta, miért hagyta ideáig fajulni a dolgokat miért nem állt meg barátságnál. Megkértem, hogy soha többé ne beszéljünk, azóta sem tudom mi van vele.


Kb fél év volt, hogy elfelejtsem a dolgot, és mások is érdekelni kezdjenek. Úgy volt, hogy mi a napfolyamán folyamatosan minden egyes nap írogattunk vagy skypoltunk. De egy idő után el fogja felejteni a barátnőd, ha nem is felejti el, már közömbösebb lesz neki, és csak megmarad jó emléknek a vele töltött idő. Ami nekem segített, a barátaimmal elmentünk ide oda, csináltunk programokat.


Szerintem, ha tényleg ezt csinálja a srác, probálja meg valahogy elérni a barátnőd, és kiszedni belőle, hogy miért. Ha tényleg nem működik a dolog, pedig szakítsanak, túl fogja magát tenni rajta, és erősebb lesz mint előtte :)

2017. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megpróbáljuk majd kimozdítani otthonról csak így is elég sok dolga van és nem tud velünk lenni. A fiúval nem tudja megbeszélni mert nem ír neki vissza de ő csak magyarázatot akar, de így sehogyse tudják megbeszélni a fiú miatt. Az a baj hogy magyarázat nélkül nem képes elengedni vagy elfelejteni.
2017. aug. 21. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Jézusom. Egy ilyen fiúra kár fecsérelni az időt, hogyha még normális, ember módjára sem képes elmondani a barátnődnek, hogy nem akarja folytatni. Mekkora egy gyáva f*reg.
2017. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!