Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm úgy érzi...

A legjobb barátnőm úgy érzi hogy nincs haszna?

Figyelt kérdés
Segítség kéne hogy mit csináljak vele? Úgy érzi hogy senki sem szereti,nincsenek barátai,semmiresem jó és hogy szar az élete. Én hiába próbálom elmodani neki hogy másnak sokkal rosszabb meg meg próbálom elmagyarzni neki, de ő mindigtámadásnak veszi és elkezdi sajnáltatni magát. Pedig egyáltalán nincs rossz élete és ezek közül semelyik sem igaz. Szóval kikérném a véleményeket hogy mit csináljak vele/mi a baja. 15/l

2017. aug. 22. 15:51
 1/2 anonim válasza:
Néha (sokszor) én is ezt érzem. Jó esik, ha azt érzem valaki bizalmába fogadott. Szóval jól esik, ha látom van "hasznom". Ha tanácsot kérnek tőlem. Ha visszajelzést adnak, hogy valamennyire azért fontos vagyok valaki életében. Ilyenek... :)
2017. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell csinálnod, csak hallgattasd meg.

Ha ki kéri a véleményed, akkor mondhatod.

Egyébként légy vele őszinte. Ha továbbra is csak a szarságait nyomatja, akkor másik barátnőt keresel.

Ne hagyd magad zsarolni, és tényleg tedd meg, amit megígérsz.

2017. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!