Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozzak vele?

Barátkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályomban akivel már nagyon régóta akarok barátkozni de nem merek odamenni mert nincs önbizalmam, meg nem tom mit gondol rólam (úgy értem h lehet hogy nem is kedvel annyira). Meg neki van egy jó pár barátja de én is szerettem volna az lenni csak nem megy, nem tom rávenni magam hogy mikor menjek oda és mit mondjak (mert nekem kéne kezdeményezni). Már túlságosan akarom hogy a barátom legyen, és ez nehéz mert mivan ha rondának tart? És onnan fog ítélni? Mert hát sztem ronda vagyok.. Mit csináljak? Normális válszt légyszíves!

2017. okt. 4. 21:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, 13/L
2017. okt. 4. 22:18
 2/2 anonim válasza:
Szia! Figyelj menj oda hozzá és az elején csak állj oda hozzá, köszönj neki, beszélj vele egy pár szót, és akkor majd jobban megismeritek egymást.. és hátha barátok lesztek :)
2017. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!