Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel engesztelhetném ki?

Mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
Találkoztunk volna egy barátommal, de végül nem tudtam elmenni, és akkor szóltam neki, amikor már ott volt :( Önhibámon kívül történt, és nem haragszik (legalábbis nem mondja), de szörnyen érzem magam :( Egyszer már cserben hagytam, erre megint :'( Mit tehetnék?

2017. okt. 31. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nálam egyszer játszhatnád el, a második után lezárnám veled a kapcsolatot.


Azért, mert a barátja vagy, miért gondolod, hogy bármit megtehetsz?

2017. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle; esetleg egyszer, amikor esik, állj ki az esőre önbüntiből! Nem , amúgy egy barát, aki szeret, tényleg nem vár el tőled ilyet, még hogy esetleg meg is fázz, szóval ha te bocsánatot kértél, akkor minden rendben van , el van intézve, le van rendezve, ő már biztos feloldozott, oldozd föl te is magad; ne legyen bűntudatod. Vagy akkor beszéld ki magadból neki, hogy mennyire szörnyen érzed magad emiatt, és nagyon bánt, és szeretnéd te valahogy neki jóvá tenni. Ha csak rád mosolyog és rázza a fejét kedvesen pl akkor nincs gond, akkor ő már elengedte ezt a dolgot, akkor tedd azt te is; a múlton már nem tudsz változtatni, már nem tudod fölülírni, hagyd ott ezt a dolgot, hadd legyen a múltban szal ezt értsd meg, ne rágódjál ozt kész. Különben is önhibádon kívül esett meg,s zóval ennyi ez:)
2017. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert nem tudtál elmenni még nem hagytad cserben. Szerintem ha elmagyarázod neki, hogy halaszthatatlan dolgod volt vagy közbejött valami amit nem hagyhattál figyelmen kívűl megfogja érteni. De ha kiakarod engesztelni beszélj meg vele egy találkát pl egy olyan helyen ahol szeret lenni és kicsit jobban figyelj rá. Szerintem ez elég lesz kiengesztelésnek. Vagy még esetleg meglepheted valami aprósággal. Olyan édességgel amit szeret. És nem kell aggódnód ha azt mondta nem haragszik akkor valószínűleg úgy is van. Ellenkező esetben sok sikert. :)
2017. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: Nem gondolom. Gyötör a bűntudat emiatt :( Kétszer is bocsánatot kértem tőle, de ő olyan kedves... legalább haragudna, de így csak még szarabbul érzem magam :(


#2: Köszönöm :) Nagyon sokat jelent nekem ő, a legjobb barátom, és nem akarom elveszíteni.


#3: Nem volt semmi dolgom, csak otthagyott a járat, pedig még időm is volt :/. Az a gáz, hogy most is a múltkori dolog miatt szerettem volna kiengesztelni... Most nem tudom, hogy hívjam el...

2017. okt. 31. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerű. Csak beszélj meg vele egy újjabb találkozót. Nincs semmi baj azzal, hogy többször sem tudtatok találkozni annak ellenére, hogy megbeszéltétek előre. Vagy ezúttal ne tervezz előre. Ne beszélj meg vele egy x időpontot hanem amikor ráérsz és tudod, hogy ő is ráér beállítasz hozzá és elhívod magaddal. És mondjuk ugyan ekkor mint mondtam meg is lepheted mondjuk egy csokival amit nagyon szeret és bocsánatot kérhetsz, hogy ilyen nehezen jött össze ez a találkozó. Hidd el jobb személyesen intézni mindent. Ne neten kérj bocsánatot és ne neten akard kiengesztelni. A személyes kapcsolatokat jobb a valóságban ápolgatni és jól fog esni neki is. Éreztetni fogod így vele, hogy fontos számodra. Rendben? Szóval elég a "hogyan" agyálásán és amint lesz alkalmad menj el hozzá. De amúgy nem hiszem, hogy olyan nagy probléma lenne manapság az, hogy egy találkozót nem tudnak rendesen lebonyolítani az emberek. Hiszen mindig sietnie kell mindenkinek. Még a busznak is ha rajta vagy ha nem. Na de sok sikert. :D
2017. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pofa sör és elvan rendezve. Nálunk ez így megy, nincs ezen fennakadás.
2017. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!