Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak? 22 L szeged

Hogyan barátkozzak? 22 L szeged

Figyelt kérdés
Egy éve költöztem el ottgonról, Szegedre de egy nem messze lévő kisvárosba járok dolgozni. A munkatársaimmal jóban vagyok, de nem az én korosztályom csak egy lány van akivel ott barátnők vagyunk. A régí sulis barátaimmal sajnos nem tartom a kapcsolatot a makacsságom miatt, ez egy nagyon hosszú történet. Ráadásul elég nehezen nyilok meg idegenek előtt. Tudtok valami olyan oldalt vagy bármit ahol tudnék ismerkedni? Tudom nagyon bénán hangzik.

2018. júl. 17. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Járj el bulizni.
2018. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha internetes haverokat akarsz azt itt is lehet, de ha valami kozelebbire vagysz akkor keress valami olyan hobbicsoportot amit szivesen uzol es ott. Vagy akar egy tanfolyamon is lehet ismerkedni, amennyiben kepezned magad valamerre. Lenyegeben ezzel 2 legyet utsz 1 csapasra.
2018. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korhatár?
2018. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A level up barban pl lehet tarsasozni, gepen, xboxon jatszani akar idegenekkel kozosen.

Hamarosan kezdodik a szin, siman tudsz ott is uj embereket megismerni. Jarj a rakparta estenkent, nagyon hangulatos hely csomo fiatallal.

2018. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem hangzik bénán, sokan vannak ezzel így.

Egyedül tényleg eléggé nehéz, inkább próbáld meg hogy a barátnőddel ketten elmentek/beültök valahova, rengeteg kávézó, kocsma, bár, fesztivál, rendezvény egyetemista klub van Szegeden. A másik lehetőség, hogy találsz valami olyan szabadidős elfoglaltságot, ami által emberek közé kényszerülsz hasonló érdeklődési körrel. Előbb utóbb úgyis szerzel egy-két barátot.

2018. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Üdv Szegeden :) 19/L
2018. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írtam :)
2018. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én Szegeden tanulok és nincsenek barátaim - szintén nehezen nyílok meg emberek előtt.

20/L

2018. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!