Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmennétek a barátaitokkal...

Ti elmennétek a barátaitokkal bulizni ezek után?

Figyelt kérdés

Barátaim kitalálták, hogy a tegnapi buli után ma is menjünk be megint Budapestre bulizni. Ez nem is lenne baj, ha nem hagytak volna cserben tegnap...

Tegnap amikor vége lett a bulinak olyan éfjél fele, már a megbeszéltek alapján készültünk kocsival jönni haza. De egy kis bibi volt, hogy helyettem beszerveztek inkább egy lányt 5. Utasnak. És így én már nem fértem be. Ami azt jelentette, hogy 5-ig egyedül kellett maradnom Budapesten, mert nem volt semmi haza, se vonat se busz. És a szórakozóhely is bezárt 1-kor, szóval 4 órát fagyoskodtam az utcákon, néha néha betérve egy abc-be, ami nyitva volt, hogy melegedjek. És semmi lelkiismeret furdalásuk nincs mert tudták hogy túlélem. Reggel 6-ra hazaértem szétfagyva és hulla fáradtan.

Aztán most is hívnak bulizni, most mondják hogy nem késő estig leszünk, csak valami gamer bárba megyünk délután, mert zh-k lesznek jövőhéten (számszerint 8) és nem készültünk egyre sem eddig, szóval olyan 8-9 fele hazajönnének velem kocsival. Nem tudom mi legyen, van 1 órám eldönteni....

Ti mit tennétek?



#alkohol #buli #Barcarft
2018. dec. 1. 15:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Fú, te... Én ilyenekkel tuti nem mennék bulizni. Ezek nem a barátaid, arra jók, hogy röhögjenek rajtad. Én tuti nem mennék.
2018. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem barátok.
2018. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mondták hogy ha ma megyek velük meghívnak a legdrágább italra a bárban, mivel megéddemlem a tegnapi után, hogy valami finomat igyak. És sajnálják a dolgot, de a lány fontosabb volt most kivételesen. Így is minden héten ők hordanak egyetemre, meg vissza, ennyit csak megengedek nekik.....
2018. dec. 1. 15:22
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Valaki vezetett, szóval annyira részeg sem lehetett hogy ne fogja fel hogy egy másik városban az éjszaka közepén egyedül hagy, ráadásul minusz akárhány fokban.

Akinek egy discoban felszedett idióta csaj fontosabb mint te, az nem a barátod... Arra kellesz (vagy kelletek egymásnak) hogy akarnak bulizni, csak ahhoz valami társaság is kell...

2018. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd őket, potaszrak.
2018. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát úgy volt, hogy nem ők vezettek, hanem felhívtak innen vidékről egy haverjukat, akivel én annyira nem vagyok igazán jóba, semleges vagyok neki és nem random volt a csaj, hanem a sofőr jó ismerőse, és dönthetett, hogy kit akar, engem vagy a lányt hazavinni, és inkább a lányt vitte, mert azt jobban kedveli, hiszen régebb óta jó barátja neki.
2018. dec. 1. 15:35
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem mennék velük többször. Ilyen nagy hidegben volt képük otthagyni órákra téged aztán azt hiszik hogy ma valami drága pia feledteti ezt? Jó ha nem leszel beteg. Inkább olvass be nekik, aztán menjenek ahova akarnak.

Kicsit se lehetett neked megalázó mikor egyedül maradtál a sötétben, hidegben és szrtak rád...

Ha ezek után van kedved velük jópofáskodni, hajrá!

2018. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát akkor valamit kitalálok, ami miatt nem tudok elmenni. Úgy is készülnöm kéne zh-kra meg fodrászhoz akartam ma menni.
2018. dec. 1. 15:41
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre rajuk se neznek kizarnam az eletemből ahogy vannak ... holnap zh van ha megint otthagynak ? ... gondolkodj ember csak kirohognek es le se szarnak van kin jot röhögniük
2018. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Azert eleg alja, hogy a hely legdrágább piajaval akarjak jóvá tenni ezt a szemetseget. Nincs olyan draga pia eleve, ami ennyi ember penzebol osszedobva ne jönne ki nekik olcsón... De meg ha van is, nem pénzen kene bocsanatot vásárolni..
2018. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!