Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik sokat játszanak videó...

Akik sokat játszanak videó játékokkal, nem érzik azt, hogy elpazarolják az életük?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 21:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én kamaszkoromban sokat Gtaztam inkább éltem volna
2019. júl. 28. 21:59
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem érzem azt.
2019. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ami nincs azt nem tudom elpazarolni.

Üdv egy kocka

2019. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy nem pazarolom az életem egy jó film megnézésével vagy egy könyv elolvasásával, úgy játékok játszásával sem.
2019. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is hasonló cipőben járok mint te kérdező. Sokat Codoztam, ment a GTA is és még sok más játék. Tini korom számítógép előtt éltem le, igaz az iskolai csesztetésnek is köszönhető volt, hogy a számítógép világába menekültem. Aztán teltek az évek, barátaim akikkel sokat játszottam, szép lassan más kezdte el őket érdekelni, én meg maradtam egyedül. Már engem se kötnek le a játékok. Itt vagyok 24 éves, van munkám, de barátaim nincsenek, azaz olyan emberek akikkel összeülhetnék hétvégente, és néha a szóbeli kommunikációban is falakba ütközök. Jelenleg is van egy lány aki tetszik, de nem tudom, hogy szólítsam meg... Le vagyok maradva sok dologról.
2019. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ mit értesz "inkább éltem volna" alatt.

Ami buli kultúra van, én azt nem hívom életnek. A elmenni beb aszni, diszkóban ugrálni, hazafele fázni és hányni majd másnapot végig aludni nem hiányzik.

Viszont sportolni, világot látni, építeni valamit, új emberekkel találkozni, tanulni valamit jobban megéri. Az a baj hogy a videojáték olcsóbb mint bármelyik más. És amikor nincs sok pénz akkor vagy eliszod vagy eljátszod hogy ne unatkozz annyira. Elutazni pl nem tudod mert nincs elég.

2019. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Most mi csinàljak?? Nagyon de nagyon antiszoc vagyok. Hihetetlenül. Elképzelni se tudom hogy csajom lesz vagy bàrmi. Meg hova jàrjak nincs olyan hely ahova szivesen mennék, komolyan nincs.
2019. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyetemen kaptam meg, hogy miért játszom mindig. Amikor megkérdeztem mit csináljak az volt a válasz, hogy miért nem nézek filmet vagy olvasok...


Igazából régen azért szerettem a játékokat, mertt olyanok, mint egy jó film, vagy sorozat. Érdekelt a sztori. Utána haverokkal játszottunk multiban. Később egyedül játszottam multiban. Amennyire nem szerettem kezdetben élő emberek ellen játszani, annyira vágytam rá később. Pont az tetszett benne, hogy másokkal játszom, még ha nem is "igazi" barátok, ismerősök.


Vagy például mostanában sokat túrázom. Nyilván fel lehet hozni ezer okot, miért is jó dolog, de sok embertől megkapom, hogy mi abban a jó, hogy tök egyedül megyek egy erdőben 40+ km-en keresztül.


A vicces az, hogy az elmúlt 3-4 évben elmúlt a depresszióm, alig játszom, pozitívabban gondolkozom, nyitottabb ember vagyok...mégis azt érzem, hogy a társasági, szociális életem egy nulla és sokkal jobban el vagyok távolodva az emberektől mint régebben amikor csak egy "kocka" voltam.

2019. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
De, mostanában kezdtem csak igazán érezni. Ugyanakkor visszagondolva az élethelyzeteimre, az aszociális magatartásomra és introvertáltságomra, igazából nem is csinálhattam volna másként. Most sem tudok mást mit kezdeni magammal. Utálok emberek közé menni, feszélyezve érzem magam, ezért nem is csinálom, ha nem muszáj. A négy fal közé pedig nem sok hasonlóan stimuláló hobbi van.
2019. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem döglöttem és pakoltam ki magama kocsmában discoban mint a többi ribi és ecsetfej


Jol elvoltunk játszottunk stratégiai játékokkal és minden joval pc-n

20 után is megmaradt jok a gamer bárok is

Mellette van munka is és a társaság is

2019. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!