Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők a nők ellen! Miért ennyire...

Nők a nők ellen! Miért ennyire szemetek a nők egymással? Kinevetnek, észrevesszük, kicikiznek, de nem teszik föl magunknak a kérdést: vajon miért csináljuk? És hogy jutottunk el idáig? Hogyan válhattunk ilyen szemétté egymással szemben?

Figyelt kérdés
Félelmetes, milyen természetesnek tűnik, amikor nők, lányok gonoszak egymáshoz(pláne ha kicsit jobban nézel ki az átlagnál,nem vagy férfiasan kigyúrva,csak oda figyelsz az alakodra és ha még magasabb is vagy pl:178). Látszólag gonoszabbak, alattomosabbak és brutálisabbak, mint a férfiak maguk között. Szándékosan, és mégis tudat alatt borzasztóan... aljasak.
2019. szept. 2. 11:33
 1/8 Hellmano ***** válasza:
27%
Tudod erre szokták mondani, eressz össze 20 férfit mi lesz ott? Buuuuuuli. Eressz össze 20 nőt mi lesz ott? Veszekedés, rivalizálás egy idő elteltével...
2019. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen.. a csajom barátnőin megfigyeltem, hogy olykor szándékosan piszkálódnak egymással, csak hogy a másiknak fájjon valami, csak úgy minden ok nélkül.. aztán másnap meg nyalják falják egymást. Érthetetlen:D

Kérdeztem is a csajomat, hogy miért jópofizik egy olyan lánnyal aki tegnap hátba szúrta? Erre azt mondta, hogy neki is vannak rossz napjai és majd ő is tudja mikor legyen gonosz. Csak lestem :D igazából.. a jófej, kedves segítőkész, barátnőmről alkotott kép egy pillanat alatt átalakult bennem.

2019. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz: irigység, tudat alatti frusztráció. Ez van, viszont szerencsére nem minden nőre igaz.
2019. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csak azt nem értem, hogy miért mondják olyan gyakran: "a pasik mindenből versenyt csinálnak"
2019. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

miért, te a konkurenciáddal, aki ugyan arra hajt, nem leszel szemét, ha tudod, hogy ezzel te kapod meg a jutalmat?

nem kell itt álszentkedni, ez emberi természet, nem bonyolult

2019. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert álltalában akik ilyen csajok azok nagyra tartják magukat, és nagyképűek.

Így néha jó őket kicsit észhez téríteni, h attól h jól néz ki az még nem minden, ha az agya helyett dinnyelé van.

L

2019. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6 #---> Te sem lehetsz külömb ember mit akikről a kérdést tettem ki!

NÉHA JÓ ŐKET KICSIT ÉSZHEZ TÉRÍTENI!ATTÓL HOGY JÓL NÉZNEK KI ....ennyi...az irigység és a rosszindulat lerí írásodról . Szép napot kívánok !

2019. szept. 2. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
A nöstény kutyák is sürün összekapnak :D
2019. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!