Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Becsületes, tisztességes, jó...

Becsületes, tisztességes, jó lelkű fiatalember vagyok illetve bezárkózós, ugyanakkor okos, de egy kicsit süsü is vagyok. Ezérz nincs egy barátom se?

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Mert bezárkózós vagy. Néma gyereknek anyja veri a fütyijét.
2019. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magamról tudok csak nyilatkozni,nekem azért nincs mert be vagyok zárkózva,de például most a nyáron ez azért teljesen máshogy volt, igaz egyedül de ahova csak tudtam és akartam oda el mentem,volt olyan eset is amikor már lányok-nők adták nekem a jeleket, csak hát beszari voltam így nem kezdeményeztem, vagy is csak annyit tudtam tenni hogy szemeztem velük és mosolyogtam,ha nem lettem volna beszari szerintem azért valami össze jöhetett volna.

Veled is szerintem az a baj mint velem, félig legalább is az,mivel elzárkózol a világtól így sehogyan sem tudsz ismerkedni, ezen kell hogy változtass.

21F

2019. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan képzeljelek el, de biztos jófej lehetsz. :D Hát az okoson kívül a többi rám is igaz és szintén egyedül vagyok, barátok nélkül. A leírtak alapján egyébként nem tudom mi gond lehetne veled, egyik sem kifejezetten rossz tulajdonság.
2019. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok ember éli úgy a mindennapjait, hogy tévhitben él a "barátsàg" szó alatt 😃


Nem vagy se több se kevesebb csak mert nincsenek "barátaid".


Én úgy vagyok a mai napig, nem is kellenek, mert csak nyűg.

Inkàbb úgy fogalmazok: vannak ismerőseim, de velük adok-kapok elven van kapcsolatom.

Pl új termék prototípúsànak kivitelezésében segítség, cserébe pedig kap párat vagy bármi mást.


"Bezárkózott"

Melyik típus? Mert ennek is több formája van.


Részemről mondhatni "zárkózott" vagyok, de csak azért, mert a vulgáris témák, dolgok nem érdekelnek.

Pl ki kivel kavar, hol rugott be ...stb


Viszont ha adott téma olyan, ami érdekel pl kommunikàció modern társadalmunkban vagy esetleg a fajtái, globàlis emberi mentalitási zavarok. Önismeret, önfejlesztés ..hasonlók.


Egy ismerősöm előadásokkal foglalkozik, van hogy behív s letolok 4-7óràt is az adott témakörökről.


Pedig csendes magamnak való vagyok.


Ismerősöket pl hobbikban is tudsz szerezni.


Van minimum egy értelmes hobbid?


Indulj el azon.


Anno vállalkozás elindítása előtt sokszor mentem le a tó mellé emberek közé kikapcsolni és alkotni.


Mindig voltak kíváncsi emberek "mit csinálsz? Mi lesz?"

Valakik végig kísérték, valakik visszafele rám lestek mi lett pl az elkezdett viaszfaragvány végeredménye.


Az emberekkel szóba eredsz s arról első sorban, amit szeretsz.


+ a négy fal között elég nehezen megy a nyitás.

Persze az más mikor elbeszélgetsz több nemzetiségű játékosokkal pl mmorpg-n vagy hasonló.

Idősebb fejjel, amikor utazgattam s tudtam, valaki arra lakik beugrottam oda is és jót beszélgettünk.

Mutattak szép helyeket, körbe vezettek.


Viszont mindezek ellenére jobban szeretem a csendet magam körül, párommal vagy alkotásaimmal foglalkozni, haladni.

2019. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én se tudom
2019. szept. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!