Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már úgy, hogy...

Ti éreztétek már úgy, hogy senki sem szeret őszintén benneteket?

Figyelt kérdés
Hogy nincs olyan személy az életetekben, aki igazán szeretne vagy aki őszintén állna hozzátok? Mert én sokszor úgy érzem, hogy még a saját anyám vagy férjem se szeret igazán, hogy nem őszinték az érzéseik. Sokszor a férjem is mond vagy tesz olyan dolgokat, amiből látszik, hogy nem tisztel igazán. Eleinte azt gondoltam, hogy ez az én hibám, hogy én nem csinálok valamit jól, úgy éreztem, hogy nem vagyok elég jó senkinek. Teljesen lerombolta az önbizalmam. De ma már tudom, hogy nem én vagyok a hibás ha valaki nem szeret, hanem az az ember, aki nem tud értékelni. Mert ők lehet, hogy teljesen mást értékelnek egy emberben. Így pedig nincs értelme tőlük elvárni semmit.
2020. jan. 3. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

.A munakhelyemen ez van.

Menj el sportolni, tanulj valami új hobbit, tevékenységet, olvass pszichológiai tartalmú könyveket, hogy mind magadat, mind a környezetedet jobban megértsd, így úgy tudjál a későbbiek során reagálni rá, hogy ne maradj alul a helyzetekben:).

Beszéltél már vele (a férjeddel) erről?


Légy egy cseppet önző és foglalkozz többet magaddal:).

2020. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!