Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kérdés megbeszélésekor...

Egy kérdés megbeszélésekor előfordulhat, hogy a kérdező és a válaszolók elkezdenek beszélgetni egymással? Vagy csak az egymondatos válaszok a jellemzőek?

Figyelt kérdés
F/59
2020. jan. 23. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. De nem tart sokáig. A beszélgetés meg kb annyi hogy a kérdező direkt provokál, amíg a válaszolók meg nem unják
2020. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de sok tartalom általában nincs az egész mögött. Pár ember már írt rám normálisan kérdésem és válaszom alapján is. Általában 1-2 üzenet után elhalnak ezek. Pár eset volt, amikor átmentünk facebookra is. Szerintem általában ezzel az a gond, hogy nagyon másnak próbálják magukat kiadni az emberek, mint amik. Itt élik ki magukat.
2020. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt akivel szó szerint évekig beszélgettem itt
2020. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tanulmányaimmal kapcsolatban ismertem meg itt két tök jófej embert, egyikkel találkoztunk is.

A kérdéseimre időnként kapok hosszan kifejtett, érvekkel alátámasztott írományt, az ilyet mindig meg is köszönöm.

Az esetek kb. 70 százalékában sajnos tényleg az egyszavas, egymondatos, vagy provokáló válaszok jellemzőek.

2020. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!