Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általában hány évente esik...

Általában hány évente esik ugyanarra a napra egy személy születésnapja, mint amikor született?

Figyelt kérdés
Ez már többször is eszembe jutott,de csak most jöttem rá arra hogy itt megkérdezem,mert én például 1987 február 27.-én egy pénteki napon születtem,megnéztem öröknaptárban,de idén 2020.-ban a születésnapom csütörtöki napra fog esni és szerintem ha én itt kapok erre a kérdésemre választ az másoknak is jól jöhet a jövőben ;-) :-)

#születésnapok ugyan azon az egy napon #születésnap naptári ismétlődése
2020. febr. 9. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének szökőévek, pontosan 7 évente esne mindig. A szökőévek viszont megbolygatják, emiatt nem lehet pontosan meghatározni, mindig máskor fog ugyan arra a napra esni, de leghamarabb 5 évre az előzőhöz képest.
2020. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:)
2020. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában 7 évente, mivel 7 különböző nap van.
2020. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,egyébként az nekem is eszembe jutott mér többször is,hogy a szökőévek sok mindent befolyásolnak meg befolyásolhatnak ;-) :-)
2020. febr. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!