Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti, ha szabin vagytok, akkor...

Ti, ha szabin vagytok, akkor kiszoktatok kapcsolódni?

Figyelt kérdés
Úgy èrtem, hogy teljesen elfelejtitek a munkahelyet, az ott lèvő embereket, majd csam a lazulásra koncentráltok. Ti is ezt teszitek?
2020. ápr. 19. 20:28
 1/9 A kérdező kommentje:
*csak
2020. ápr. 19. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos teljesen nem tudom kizarni
2020. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Délutánonként és hétvégén is ezt csinálom
2020. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A munkát (már) ki tudom zárni szabadság idején (nem mindig volt így), viszont nem mindig lazításról szól a szabadságom, van, amit azért veszek ki, mert el kell intézni ezt-azt, hivatalos dolgokat, és ha ilyenek összegyűlnek, akkor jobb szabadságot kivenni, mint itthonról dolgozni (tudnék amúgy), mert akkor több ügyet szervezek aznapra, és akkor már elmegy ezekkel az egész nap.
2020. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén és esténként is kizárom. Olyannyira, hogy van, hogy reggel kell összekaparnom magam, hogy egyáltalán mit is kell folytatnom. 😂
2020. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha nem a munkahelyemen vagyok, nem is gondolok a munkára. Kijövök az ajtón, és már egyből máson jár az eszem, nem is foglalkoztat utána addig, amíg másnap ismét be nem megyek. Szabadság alatt meg még annyira sem.
2020. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Ezen a munkahelyemen, ahol most vagyok, igen. Sőt, munkaidő végeztével is kikapcsolódok. Az előző kettőről ez nem volt elmondható.
2020. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én simán kizárom hétköznap és hétvégén is a munkát.
2020. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem menni szokott, hogy szabadnapomon kizárom a munkát. 10 percet mesélek a munkahelyről aztán átkapcsol az agyam a pihenésre. De ehhez egy viszonylag stresszmentes munkahely is szükséges. Nyilván egy olyan ember, akinek feszült légkör van a munkahelyén, nagyobb valószínűséggel viszi haza a problémákat.
2020. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!