Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai fiatalok nagy részében...

A mai fiatalok nagy részében miert van ennyi agresszió,kegyetlenkednek egymással,megalázzák egymást?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 13:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Ezt tanulták a szüleiktől.
2020. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ha van olyan aki agresszív es leírja mitől van ez,megköszönném!

Illetve ritka de sokszor elöfordul,lányok miért kell az hogy elétek térdeljen a másik es csokolja meg a cipőtök?

2020. máj. 25. 13:57
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Mindig is ez volt, csak most csak most látványos a közösségi média miatt.

A #2es hozzászólásodra meg... Mégis miről beszélsz??

2020. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Agresszióról tudsz olvasni mar kisgyerekorban is kialakulhat. De biztos érdekes lehet egy olyan ember szájából hallani akinek agreszív a magatartása.(bár a nem vagyok agresszív mondat inkább hangzik el a szájukbol). Ezt a "elétek térdeljen a másik és csókolja meg a cipőtök" nem igazán értem. Remélem nem szó szerint érted🤣(gondolom hogy nem pedig vicces lenne😂). Hát nyílván a lányoknak is van elvárásuk ahogy a fiúknak is. Van akinek több és kevesebb. A megfelelő személyt kell rá megtalálni. (akinek hasonló az elvárásai, mint neked).
2020. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Kevés törődés, szeretet/figyelem hiánya, sok stressz (nagy elvárások a szülöktől). Meg még sok más oka is lehet.
2020. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Régen is ilyenek voltak az emberek .Már aki .
2020. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én mikor 18éves voltam nem mertem volna ilyeneket megtenni mint ezek
2020. máj. 25. 14:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt mire gondolsz pontosan kérdező?
2020. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nezd meg a videokat,miket csinalnak egymassal,most meg ez a rémkiraly nevü moslek,aki leszúrta a 2sracot

Sorolni lehetne

2020. máj. 25. 14:14
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
8 éve voltam fiatal, és akkor is ugyanolyan degenerált volt mindenki mint most. Amúgy érdekes hogy pont a lányokra panaszkodsz mert engem pont a fiúk kergettek majdnem öngyilkosságba,es tőlük láttam akkor is és most is, hogy élvezik az erőszakot. (menj fel napiszarra, nem a lányok kegyetlrnkednek és élik ki a devianciáikat, hanem nagyrészt férfiak)
2020. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!