Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egyetlen ilyen...

Szerintetek egyetlen ilyen megjegyzés miatt jogos az, ha valaki lekoptatja a másikat?

Figyelt kérdés
Feldúlt állapotban olyan üzenetet ír a másiknak, amiben a halálba kívánja a saját apját, erre a másik felháborodik, aztán le is tiltja messengerről, miközben addig szóbaállt vele (bár nem voltak jóbarátok, csak szóbaálltak egymással és ennyi). Ez egy jogos reakció pusztán egy apró megjegyzés miatt?
2020. máj. 31. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos
2020. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
EZ az "apró" megjegyzés böven túlmegy a normális reakción, teljesen jogos, ha letilt!
2020. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

"halálba kívánja a saját apját"


Hogymi? A sajat apad oda kivanod, ahova akarod,az a te dolgod, engem nem sertesz vele...

2020. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez igaz utolso, de aki ilyesmiket kivan, arrol is van aktalaban egy velemeny. Nem azert, mert a szulo szent es serthetetlen, hanem mert mindentol fuggetlenul ez a halalba kivanas dolog tre.
2020. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Tre, de mivel nem ismerem a korulmenyeit, sarkosan veszem a dolgot, lehet olyan apa is, aki evtizedek ota agyba fobe veri, sanyargatja a csaladot. Nem lehet ismeretlenul megitelni, igy maradok annal, hogy az o dolga, de ezzel engem nem sert.
2020. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
47%
Én se akarnék egy ilyen személlyel kapcsolatban maradni. Teljesen jogos részéről.
2020. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Haaaat.

Korulmenyektol fugg szerintem is, de lehet, hogy en se akarnek ilyen emberrel talalkozni tobbet.

Az egy dolog, hogy ugy erez, az egy masik, ha ki is mondja.

2020. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Azért ez nem apró megjegyzés.

Én sem szívesen kerülnék kapcsolatba ilyen emberrel

2020. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lekoptatni a másikat mindig jogos. Mindenkinek jogában áll eldönteni, kivel beszél és kivel nem. Nem lehet rá kötelezni senkit. Ha ebből úgy ítélte meg, hogy nem akar kapcsolatot ápolninilyen emberrel, szíve joga.
2020. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal nem azért az egy kijelentésért tiltott le.


Kezdjük ott, hogy maga a kijelentés sem mindegy milyen okból, milyen szövegkörnyezetben hangzott el. Az sem mindegy mi a háttér, nem mindegy hogy az apja nem engedte hajnalig gépezni és az a baj vagy az, hogy veri a családot részegen.


Szerintem szimplán az van, hogy a "szóbaálltak egymással" nem az a kategória, ahol ki szokás önteni egymásnak az érzelmeket. Én alapból nem bírom, mikor emberek nekem panaszkodnak, siránkoznak, akár facebookon, akár "élőben". Ha meg olyan teszi akivel nem is vagyok semmilyen kapcsolatban, azt kérdés nélkül ignorálom.


Olyan sincs, hogy jogos vagy nem jogos a tiltás. Ha nem akar valaki beszélni akkor nem akar, ő döntése, nem kötelező indokolni.

2020. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!