Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen borult szeles időben...

Ilyen borult szeles időben felvennétek meleg kabátot, vagy azt nézitek hogy június van ?

Figyelt kérdés
Nálunk 16 fok van, a szél miatt a hőérzet még alacsonyabb, talán 12 13 fok. Láttam az utcán 2 nőt vastag kabátban, délután a barátnőim elhívtak shoppingolni beszélgetni, és én is felvennék egy [link] ilyesmi kabit. 23/l

2020. jún. 21. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mit nezegessek a juniuson? Ha kell, meg be is gyujtok, nehogy mar egy evszak szabalyozza, hogy epp most ide fagyjak...
2020. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
valami tavaszi vagy átmeneti kabid nincs amúgy? Mondjuk egy bőrdzseki vagy farmer kabát
2020. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire vastag kabátot nem, de egy farmerdzsekit mindenképpen. Amúgy nem dátum szerint, hanem hőfok szerint szoktam öltözni.
2020. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 unclimbedtree válasza:
100%
azert ilyen szormes kabit nem, de valamelyik nap mar enis pufi kabatban jarkaltam
2020. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pólóban és hosszúnadrágban mászkálok. Ez számomra a kellemes idő. Bár napsütés lehetne, de ezzel a hőmérséklettel, akkor jó lenne minden.
2020. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is pólóban és hosszú farmerban mászkálok. Bárcsak hidegebb lenne még ennél is.

De ha fázós vagy, valami átmeneti kabátot, vagy egy pulcsit vegyél fel.

2020. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen polárpulcsi-szerűben voltam tegnap, nyitva volt rajtam. Bőven elég volt, este is. Asszem este már összecipzáraztam azért.


Szerintem fázós vagy és nekem igenis az a véleményem, hogy a túlfűtött helyekhez való hozzászokástól van ez. Szeptembertől májusig 25 fokra fűtve minden és mindenhol. Káros és egészségtelen.


Amúgy meg ha átmeneti kabátot veszel, nem fog senki se kinézni.

2020. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyen télies kabátom lenne, semmi más, akkor felvenném, de ha van átmenetibb, akkor azt, plusz alá pulcsit.
2020. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De van bőr dzsekim, csak még pulcsival alatta is fáztam volna. Az egyik barátnőm is egy vastag parka kabit vett fel, úgyhogy nem tűntem ki a csapatból.
2020. jún. 22. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!