Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lenne a jó...

Szerintetek melyik lenne a jó döntés a kettő közül?

Figyelt kérdés

Van 200.000 spórolt pénzem, amit magamra szeretnék költeni, családapaként ez ritka manapság...


1. Volt egy frankó ellipszis trainerem, az olcsó féle, fogytam is vele közel 50kg-ot, de elkezdett a minősége és a belefolyt izzadtság miatt csörögni, zörögni, ezért szépen leszoktam a használatáról, a kilók fele pedig már cisszajött, de álmodom egy komolyabb ilyen gépről..

Munka,utána házimunka, hyereknevelés mellett, csak ehhez van lelkierőm mint sport...


2. Egy komolyabb fűkasza amivel vállalhatok akár maszek melókat is, papírom van hozzá, viszont nem tudom, hogy menne e nekem ez a maszekolósdi...

Viszont itthon a ház körül 3000m²-en, szintén jól jönne egy komolyabb fűnyíró...


Szóval szerintetek melyik lenne a jobb döntés,


Az egészségemet támogató masina, vagy a kereset kiegészítést feltételes módban juttatható gépezet?



2020. júl. 7. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tréner!!!


Az egészséged mindennél fontosabb!!!

2020. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne,ha mindkettő?Elsőre a fűkaszát veszed meg,a maszekos munkából befolyó pénzből pedig az Ellipszis trainert később.
2020. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy érmét, és amiben reménykedsz azt szeretnéd jobban.

Én egyebként a kaszát választanám, fogyni a másik említett dolog nélkül is lehet, max lassabban, a kasza pedig ha netán elveszíted az állásod jó "megmentő" (több maszekot vállalsz)

2020. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kaszálással is lehet fogyni. Még kaszálni is. Csak nehogy magadat is összekaszabold.


Vagy olyan egészségi állapotban, hogy ilyasfajta munkát végezz?

2020. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Asztalos vagyok, tudom mi a fizikai munka.
2020. júl. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!