Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem találom a helyem az...

Nem találom a helyem az életben. Nem tudom miért is élek vagy miért is kelek fel reggel. Hogyan legyek túl ezen?

Figyelt kérdés

Minden reggel fel kelek de nincs miért. Sajnos palyakezdo vagyok és szörnyen nehezen indul ez az egész voltam egy cégnél gyakornok de jött a vírus és így nem állandósitotak. Hiba próbálok munkát találni egyszerűen sehova nem kellek mert nincs elég tapasztalatom. Nincsenek barátaim nincs senki akihez szólni tudnék akinek el tudnám mondani mi bánt vagy csak akivel néha beszélgetnek. A párkapcsolatom sem halad semerre sem 4 éve után is ugyan ott tartunk és nem látom hogy ez változna teljesen tanácstalan vagyok.

Egyszerűen úgy érzem nincs semmi ami miatt élnem kéne nincs semmi. Voltak céljaim de a sorozatos bukasok után nem tudom van e értelme bárminek is amit teszek. Szeretnék ebből a helyzetből valahogy ki kerülni de fogalmam sincs hogyan.



2020. júl. 16. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátokat csak keresni kell,eg munkát is, akár átmenetileg másmilyet is. Egyszer csak összejön.
2020. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, én is hasonlót élek át most.

Hogy mi lehet a megoldás?

Bele kellene vágnod új dolgokba, akár a pároddal elmehetnétek valamilyen új helyet felfedezni együt. Szerintem egy beszélgetés is hó lenne köztetek, hogy átbeszéljétek a kettőtök dolgát.

Próbáld megtalálni az apró örömöket az életben, hiszen olyan sok van!

2020. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy már sokadik ilyen beszélgetésen vagyunk túl és csak hiteget hogy így lesz meg úgy lesz én meg elhiszem mert szeretem de kezdek besokalni és félek is.

Próbálom keresni de nagyon el vagyok keseredve.

De azért köszönöm a választ.

2020. júl. 16. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Fel kell dobni a dolgokat.

Ami a legjobban bánthat téged az a munka hiánya, sajnos pont nagyon rosszkor csöppentél bele pályakezdőként.

Esetleg külföldi alkalmi munkát megpróbálhatnátok együtt, az izgalom és újdonság, és még pénzt is keresel.

Illetve menjetek el kirándulni, túrázni, strandolni.

Ne engedjétek, hogy a megszokás felemésszen benneteket.

Fontos, hogy meglásd az életben az apró örömöket.

Én pl. imádok kirándulni. Már a vonaton ülve boldog vagyok, hogy máshol járhatok. Téged mi tesz boldoggá?

Ne nagy célokat kergess, hanem apró kicsiket.

2020. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyenre nincs lehetőségünk ugyanis ő épp egy új szakmát csinál így ő sem dolgozik most és távkapcsolatban vagyunk.


Sok mindenben leltem örömömet főleg amihez kreativitás kell de sajnos mióta enyire a padlón vagyok akarmihez nyúlok csalodok sajnos nem megy.

2020. júl. 16. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
A távkapcsolat fából vaskarika. Tinikorban még talán bocsánatos bűn, de a te korodban már aligha. Amíg nincs munkád, használd ki az idődet. Ne korlátot láss az előtted húzódó vasdarabban, hanem kapaszkodót. Mondok egy példát: ülsz az autóban egy dugó kellős közepén. Amerre nézel, mindenhol idegeskedő, a haját tépő sofőröket látsz. Tülkölnek, káromkodnak, egymást szidják. Te meg rájössz, hogy milyen jó, mert végre van időd felhívni anyukádat, vagy az ezer éve nem látott barátnődet, volt tanárodat, stb. Tehát használd ki az idődet. Sportolj, barkácsolj, kirándulj, fesd ki a szobádat, olvass, tanulj nyelvet, stb.
2020. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallgass Angelina Jordant, mindjárt kapsz egy kis életerőt! [link]
2020. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!