Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, hogy legszíve...

Más is úgy érzi, hogy legszívesebben megszakítana minden kapcsolatot e világgal és kiköltözne valahová a senki földjére?

Figyelt kérdés
Már régóta így érzek, és ha van még így valaki, az nyugodtan megoszthatná tapasztalatait, véleményét a témában. Szívesen ismerkedem hasonló nézetűekkel, beállítottságúakkal is! Nekem elegem lett ebből a társadalomból, ebből a világból, és inkább másképp képzelem el az életemet, mint egy átlagember.

2020. aug. 4. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezert koltoztem Alaszkaba.

Vegtelen nyugalmat kerestem meg a vadregenyes tajakat.

Kaptam par ajanlatot kimentem és jol elek.

Igaz nem is volt ez vagy 10 eve.

2020. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Olyan nincs , minden térség valakiké . Kevesek tehetik meg hogy viszonylag önalloan szabadon létezzenek , rendszerek es kiszolgaltatottsag nélkül . Elit tagjai vagy maganbirtokosok stb . A korszak és modernizacio elől nem lehet megpattanni , lehet ősembereset jurtalakosat katszani de az giccs és aki ezt teszi koppan . Előbb utóbb rajön van előnye a kényelemnek fogyasztói jóléti társadalomnak . Ismerősök örököltek birtokot epületekkel erdőt , de tankolni kell mobilt tölteni . Termelni nem lehet mindent sem értenek hozzá . Az letűnt korszak , sokan gyorsan belebuknak es aldi teszkoba mennek mert kifogyott a kamra hűtő ...
2020. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is ez a tervem, mondjuk sokat kell majd tanulnom es dolgoznom ahhoz hogy ezt elerjem, de ez az eletcelom. 😊
2020. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ehhez nem kell a senki földjére költözni, csak kialakítani egy olyan életmódot, ami megfelel ennek a szemléletmódnak.
2020. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezt érzem. Legszívesebben kilönném magam a Marsra.
2020. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Kamaszkoromban így gondolkodtam sokáig. Az sem lenne jó...
2020. aug. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egyetértek, nekem is herótom van a mai világtól, ebből az állandó függésből, kockulásból, rohanásból, egymással nemtörődömségből. Ömlik mindenhonnan az emberre a fos és hiába lavírozgatsz csak-csak pofáncsap. Komolyan úgy gondolom hogy ennél a fene nagy szabadságnál meg liberalizmusnál még egy paraszti társadalom is jobb volt a maga nehézségeivel együtt...(Érdekes h a családomban és a párom családjában is az idősebbek minden viszontagsága ellenére még az átkost is ,,visszasírják/ták''. Lehet hogy világháború volt, lehet hogy itt voltak a ruszkik, lehet hogy a maihoz képest nagy volt a szegénység, lehet hogy anyagi szinten ami most van az maga a csoda akkorhoz képest, viszont akkor erősebb volt a családi összetartás, a lokális közösségek, megvolt még egyfajta szakralitás, szóval amíg anyagilag jóval rosszabb volt, lelkileg,szellemileg viszont sokkal gazdagabb mint most. Ja és az akkori ember tudott gazdálkodni, képes volt önfenntartó lenni, szóval a szememben bármelyik paraszt nagyobb ember mint amelyik ma kiszáll a 30 millás audiból...


Szó mi szó ha ugye az a lényeg h minél több legyen a profit ami érdekében elmocskoljuk, tönkretesszük a külső környezetünkben és a saját életterünket (mennyiségi jóllakottság, minőségi éhezés) nekünk mint emberiségnek nagyon rövid időn belül lefő a kv...és így elmehetsz te világgá ott is utolér, a kör bezárul game over

2020. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
7es # képzelegsz , akár azok akik azt hiszik régen minden jobb tisztább volt vagy a jövőben az lesz de pont most ahol élünk a legroszabb ....
2020. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volt a vágyam sokáig, aztán megvalósítottam, és megbàntam, majd visszaköltöztem, azóta imádok itt élni.
2020. aug. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
A face "Vidéken újrakezdők" oldala tele van ilyen emberkékkel.
2020. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!