Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt-e olyan már veletek,...

Volt-e olyan már veletek, hogy majdnem csináltatok valami meggondolatlan dolgot, de valami hatására mégsem történt meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt öngyilkosság, megcsalás, csalás, bármire....és hogy valami más megváltoztatta, egy vélemény, egy könyv, egy írás, egy történés...stb
2020. szept. 12. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nàlam csak olyan volt, hogy egy sràc nagyon le akart ràzni, adott esélyt kiràbban ugyan, de mégis elbizonytalaondott meggondolta magàt.

DE én meg szerelmes voltam es izzadva mindenfélenpraktikaval stb de elértem hogy talalkozunk ujra.

Izgulva örömmel készültem es ugy éreztem ez èlet halàl fontos a legjobb formàn nyujtanom hoznom mert vesztesre àllok nem kicsit!


Es ahogy lèptem volna ki az ajton hogy indulok el otthonrol apa megjelent és csak egy kicsit elkezdett beszelgetni velem, nem visszatartani akart vagy bàrmi, csak ugy mindani par szot ugy "utravalonak".

Ugy altalaban a ffiakrol, a ferfi gondolkodàsbol, nöi büszkesègröl, stb csak halkan nem provokativan nem degradàloan, nem mint szülö, hanem mint ember és férfi.


Es èn meghallgattam.

Es azutàn inkàbb becsuktam az ajtot es visszavedlettem otthoni szerkoba es elfogadtam azt, hogy en nem kellek ennek a sràcnak, nem fogok "eröszakoskodni"tovàbb.

2020. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*gondolkodàsrol
2020. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*ugy ereztem a legjobb formàm kell nyujtanom
2020. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*màsik is eszembe jutott.

.egyszer pàrommal es haverokkal voltunk összejövetel kisebb ital.

Az egyik haverja raszallt a pàromra nem engedte hogy öleljem stb es elkezdett ra homisan nyomulni. A pàrom meg röhögte.

Lehet vmi haveri hecc volt vagy engem provokaltak.

Ittunk is..

Kezdett bennem felmenni a pumpa.

Es meglattam hogy a sracnal rozsaszin öngyujto van.igy elkezdtem nyomozni övé e vagy kapta es kezdtem tenyleg azt hinni hogy homi es szepen tovabb is pörgettem magam ezen hogy a baratom akkor talan biszexualis is lenne?


Amikor egy ponton kitörtem es mindenkit faggattam egy rozsaszin öngyujtorol hogy kiè, mindezt ittasan, pàrom felkapott es elköszönt mindenkitöl hogy megyünk.


Azaz megmentett attol hogy hülyét csinàljak magambol magyaràn. De akkor es ott en az egész helyet szètszedtem volna dühömben az biztos.

2020. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Megházasodtam … nem jott ossze … egy valas megoldotta :)
2020. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az mentett meg, hogy van feladatom másnap is...
2020. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az elsőt kérdezem, utána nem írt a srac ? Vagy lett vmi utána?
2020. szept. 13. 11:17
 8/9 A kérdező kommentje:
es az kiderult hogy a rózsaszín öngyújtó kié, es meleg e a srác?
2020. szept. 13. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, a sràc nem is keresett azota sem. Egyetlen egyszer összefutottunk es levegönek nézett.

1.valaszom


A 2. vàlaszom folytatàsa:

Szoval hazamentünk es kerdöre vontam a pàrom. Nem akart semmire vàlaszolni, mert ideges (meg ittas)voltam. Es betudta nöi hisztinek. Holott legszivesebben kidobtam volna a p.csaba, csak epp nàla laktam.(raadasul külföldön)

A haverjaival kesöbb is folyamat egy huron pendült, de nekem egyre ellenszenvesebbek lettek, mert folyamat engem kezdtek heccelni.

A srac(a rozsaszin öngyujtos)a tetejébe be is probàlkozott nàlam kesöbb, azt hittem màr megint engem provokalnak/szivatnak, es a baratommal együtt vontam öket kerdöre, hogy most miert szorakoznak velem, elegem van.Aztan inkabb elmentek kettesben beszelni erröl(a masik szobaba mint ffi a ffivel), ebböl tudtam meg, hogy a baratom nem tudott arrol, hogy a haverja ram nyomul. De valahogy tullendültek rajta.

De aztan ebböl lett tenyleg a poen mindig. Masik haverja is nyomulni kezdett ram, hozott a hülye nekem egy pitypangot, amit nem fogadtam el persze, es ahogy elindultunk a kocsival, lefujta a menetszél a pitypangot es allt tovabb a srac az uton ahogy nyujtja felém a pitypang szàràt, hàt ugye röhögés ment megint ezerrel.

Aztan probaltam beszelni a parommal hogy allitsa màr le az idiota haverjait, de közölte velem ez mindig a nö dolga, leràzni ha vki nyomul rà.

Igy szépen kölcsönösen utàltuk egymast a haverjaival es szivatgattak tovàbb engem. Egy idö mulva el sem mentem a köreikbe.

Ez kihatott a kapcsolatunkra is. A pàrom kezdte ugy érezni, hogy nem tud engem büszkén felvallalni elöttük.

Mikor hazajöttem Mo-ra pihizni(elegem volt belölük), küldtek olyan fotokat, hogy a haverja mögötte àll,es a pàromat öleli,aki meg megint vigyorog ugye. Szivatàsnak tünik ugyan, de én a mai napig el vagyok bizonytalanodva, abban a pàrom nem e biszex. Eljött hozzàm de olyan depiben voltam pont, hogy el is riasztottam magamtol.es szakitott. Plane ekkor lett képben azzal hogy milyen Magyarorszag (elöször latta életében), es szerinte itt minden nö q.rva.(ha flörtölve mosoygott mindenki visszamosolygott ra(az is aki mellett ott volt a pàrja), meg ahogy öltöznek az itteni nök stb, leirta az egèsz orszàgot.)

Most ilyen mosolyszünet van.

Nem tudom mi lesz tovabb.

2020. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!