Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan békéscsabai aki...

Van itt olyan békéscsabai aki járt mostanában Media Markt ban, ha igen az megtudja mondani milyen BTS albumok vannak most ott?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Weverse appon meg lehet rendelni az összeset és minden egyes bts gfriend seventeen txt nu’est meg I-land-os termeket albumot kiegeszitot stb-it
2020. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha felhivod a bekescsabai media marktot, telefonban megmondjak hogy van e az amit keresel
2020. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem igazán szoktam a csabai Media Marktban bts albumot látni. Weverse shop-on meg csak az exkluzív termékeket tudod Magyarországra rendelni, ha jól tudom. Meg ha onnan rendeled nagyon sok a szállítás, és számolni kell az áfával/vámmal is! De a Media Marktból tudsz rendelni online. Remélem tudtam azért segíteni:)
2020. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!