Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól látom hogy engem nem...

Jól látom hogy engem nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Mások szerint emberileg 0 vagyok és ez valószínűleg igaz is, egy igaz barátom van aki hasonló mentalitású mint én viszont őt szeretik mert behízelgő és képmutató, nekem nem megy az a szerep ami neki. Én nem szólalok fel olyanok ellen ami másokat felháborít, én nem segítenék egy nőnek az utcán amikor körbeállja néhány férfi és fenyegetően lép fel mert nekem nem éri meg a testi épségemet vagy úgy akármimet kockáztatni egy idegenért. Én kimaradok mások dolgaiból bármit tehetnek felőlem amíg nem kerülnek az utamba, ha valami zavar akkor sok esetben nem tartom magamban. 20/f
2020. szept. 14. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem lehet megállapítani, de ha ilyen kérdést teszel fel, akkor az azt jelenti, hogy vannak érzéseid és valszeg lehet benned mit szeretni.
2020. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az emberek nagy része inkább utál.
2020. szept. 14. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján amit leírsz ez talán azért van, mert nem tudod jól megfogalmazni a gondolataid, rosszul hangzik amikor elmondod őket. Ha megmondod ami zavar az lehet pozitív és negatív is, csak úgy kell megfogalmazni, hogy ne olyan nyersnek tűnjön. Pl valakinek nem tetszik a haja. És megkérdezi milyen, akkor mondhatod, hogy szerintem borzasztó, és csúnya lettél, vagy valami olyat is, hogy ez a frizura eltakarja a szép arcod (ha szép arca). Ha a másodikat mondod is tudni fogja a véleményed, hogy neked nem tetszik, de mégis mennyivvel jobban hangzik így. Remélem érted mire gondolok. Ez nem nyaralás meg hízelgés meg nem tudom mi,úgyhogy ezt sajátídsd el. Illetve nem kell mindet kimondani, pl ha nem jön szóba, hogy segítenél e akkor nem kell hangoztatni, hogy nem. De ezt is meglehet úgy fogalmazni, hogy jobban hangozzon. Erre kéne odafigyelni.
2020. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ismered a fogalmat, kérdező, hogy valaki szeretetreméltó? Ha elemzed a szót, olyan embert kapsz, aki szerethető tulajdonságok birtokosa. Kamaszkorban ez sokaknak elérhetetlen álomnak tűnik csupán, de nyugi, ez is elmúlik egyszer. Az ember, bármennyire szereti is magát rendíthetetlen kősziklának hinni, folyamatosan változik. Naponta új ingerek, behatások érik, naponta csiszolódnak le felesleges allűrök, antipatikus sallangok.
2020. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. Szóval fogalmazzak árnyaltan?


4.De már nem vagyok kamaszkorban.

2020. szept. 14. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
3 as vagyok, igen valami olyasmi.
2020. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szeretlek.

Sajnálom...

2020. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!