Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egyszerűen...

Létezik olyan, hogy egyszerűen valaki gyengének születik és nem tud vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Azt vettem észre, hogy egész életem során kb. mindenféle közösségben (iskola stb) én voltam a leggyengébb. Eddig ezzel nem foglalkoztam, viszont most elkezdtem ezen gondolkodni. Nem vagyok egy nádszál ember, elég vastag karom van, heti 3-4x edzek hónapok óta. Valamelyik nap kihívtam szkanderozni az osztály leggyengébb gyerekét (vagyis valószínűleg én lehetek az ha úgy nézzük, de akkor a második leggyengébbet), akiről azt kell tudni, hogy 190 centihez kb 60 kiló, nádszál vékony, nem sportol meg semmit nem csinál. És lenyomott. De mi lehet velem a baj, hogy még őt sem bírom lenyomni? Ha ő semmit nem edz meg ilyenek, rohadt vékonyak a kezei, én meg edzek hónapok óta, viszonylag izmos a kezem, akkor szerintem még rossz technikával is le kellett volna a nyomnom. A másik, hogy régen jártam boxra, és kb mindenki rohadt erőseket ütött, én meg soha világ életemben nem tudtam erőset ütni, ha elszáradok akkor sem. Volt valami hülye játék általános iskolában, hogy ha sárga autót látunk, meg kell ütni a másikat, na én is játszottam ezt, és többen is mondták, hogy üssem már meg őket rendesen, de nekem meg kb benne volt minden erőm, más meg minden erőfeszítés nélkül akkorákat üt mint az állat.. (tudom, elég primitív játék volt xd)

Na de mi lehet velem a baj, amiért ilyen vagyok?


2020. szept. 14. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Valójában csak edzetlen vagy. Bárki fel tudja erősíteni magát, ha edz és jól táplálkozik. Az nem számít, h nem vékony a karod, ha csak zsír az egész.

Én ránézésre egy masszív fickó vagyok, de egy métert se tudnék futni, mert gyenge a vádlim a súlyomhoz, és lúdtalpas is vagyok. De dolgozom a problémán.

2020. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végezz saját testsúlyos edzést.
2020. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig van egy leggyengébb és egy legerősebb. Edzél többet, még fiatal vagy. A belső erő pedig még fontosabb, azt is fejleszteni kell. Lehet, hogy tudatalatt vissza fogod magad, nem tudod felszabadítani az energiáidat. Erre is gyúrni kell, mert pl a vékony gyerek lehet hogy feltudja. A távolkeleti harcművészetek jók ilyesmiben, mondjuk a kungfu.
2020. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és igen mindenki gyengének születik, eleinte csak sírni, enni, meg kakálni tudunk.😃
2020. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!