Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy nő aztmondja,hogy...

Ha egy nő aztmondja,hogy barátságot akar,abból még lehet valami?(Amikor jön az,hogy legyünk csak barátok,vagy valami hasonló jellegű)

Figyelt kérdés
Lehet drasztikusan megváltoztatni azt,amit gondol rólad?Lehet a rólad alkotott képét megváltoztatni?

#éshaigenhogyan
2020. szept. 14. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén ritka az ha megvaltozik. De lehetetlen nincs :)
2020. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
friendzone
2020. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"Lehet a rólad alkotott képét megváltoztatni?"

Nem igazán. Okkal mondja, hogy csak barátságot akar: nem jössz be neki, mint pasi. Sorry, ez van.

2020. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2020. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Esélytelen, mivel alapból nem "férfiként" tekint rád.
2020. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ nálad mi a cél. Van egy mondás, ami manapság egyre nagyobb teret nyer. Minden eladó! Nem fog veled lenni, de egy dugásra jó lehetsz, ha egyértelműen megmondod, hogy mit és miért valamit mennyiért.
2020. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Sose fogom megérteni,hogy a pasik miért nem értenek magyarul

A maradjunk barátok azt jelenti,hogy se most se a jövőben nem leszel az esete.ezt ilyen nehéz felfogni?

pont ezért nincsenek már fiú barátaim,mert mindegyikkel ezt kellett eljátszani,még akkor is mikor ők saját magukat tették be a barátzónába,és nem én mondtam hogy barátkozzunk akkor...kis ideig nyugi volt,azt mintha mi se történt volna ment a próbálkozás

2020. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a probléma a válaszommal? Még akkor is működött volna, amikor sanszom se lett volna a hölgyhöz. Akkor egy autót dobott fel, hogy alkalmamként össze járjunk dugni. Nem vettem neki, annyit nem ért. Erre írtam hogy minden eladó.
2020. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
#7 wow,elég rossz közegbe jársz akkor.
2020. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!