Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem mindegy, hogy az...

Miért nem mindegy, hogy az ember a törölköző melyik részét használja?

Figyelt kérdés

Mármint, vannak ilyenek, hogy a nők mindenre külön törölközőt használnak, a férfiak meg oda törlik az arcukat ahova az alsó felüket.

Nem mindegy, ha tiszta? Meg miért feltételezik ezt? Én se használok külön törölközőt mindenre, pedig a női nem tagja vagyok...



2020. szept. 15. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az teljesen mindegy, hogy az adott törölköző melyik része, de nem fogom az arcomat ugyanabba törölni, mint a fenekemet. Akkor sem, ha tiszta. Engem ez zavarna.
2020. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy törcsit használok, de felbontom 3 részre, a címkés vége a lábamhoz van, a másik vége az intim részekhez, a közepe pedig minden máshoz.
2020. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Én speciel nem törlöm oda az arcom ahova a seggem, pedig férfi vagyok.
2020. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Egyéni szoc problem, nem törlöm az arcom meg a hajam oda, ahová a p-nám vagy a s-ggem, de ha neked ez így megfelel, egészségedre :D
2020. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Ez a töri dolog azért nevetséges, mert egyesek meg egymás farát-izéjét is nyalifázzák, aztán puszilkodnak kedves családdal s barátokkal utána...álszentek;)
2020. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. szept. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!