Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor lehet utazni...

Most akkor lehet utazni Bécsbe vonattal,24órán belül vissza Magyarországra korlátozás mentesen?(valaki,tapasztalat?)

Figyelt kérdés

Sajnos halaszthatatlan ok miatt ki kell utazzak Bécs városába. Nekem semmi közöm az országhoz,én budapesti vagyok.(nincs semmi iratom,tartózkodási engedélyem,stb..) 1 napra utaznék ki vonattal,mármint oda-visszaút,de nem tudom milyen korlátozáskora kell számítsak az osztrák és a magyar részről...

Please,segítenél?



2020. szept. 15. 05:35
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Beutazás Ausztriába


Az Ausztrián keresztül történő megállás nélküli tranzit továbbra is korlátozásmentesen lehetséges, azonban augusztus 22-től kezdve egy írásbeli nyilatkozat kitöltése szükséges.


A nyilatkozat az alábbi linken tölthető le (Anlage F és G):


[link]


Ott egy csomó telszám...maradj a farodon, ennyi esze lehetne már mindenkinek, aki normális.

2020. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!