Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is irritálnak a...

Titeket is irritálnak a mindenre közhellyel felelő emberek? Mintha semmi önálló gondolatuk nem lenne, hanem csak papagájként ismételnek idejétmúlt sztereotípiákat, majd később csodálkoznak, ha te azokat nem fogadod meg.

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 13:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pl. mikor valakivel nagyon nem értesz egyet, és ő ezt nem tudja elfogadni, és annyit tud mondani (ahelyett, hogy elfogadná, hogy te másképp látod), hogy majd idővel te is így látod, majd megváltozik a véleményed, majd belátod, stb... Telnek az évek, és csak nem akarod a dolgokat úgy látni, mint ő, és ezt személyes sértésnek veszi, szinte lesi, hogy mikor ér téged csalódás, csak gondolkodj már pontosan ugyanúgy a dolgokról, mint ő.
2020. okt. 2. 14:28
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

Jaj, én is megkaptam már ezt a kollégám elhízott feleségétől, aki szült két gyereket, én meg egyszer egy cikkhez írtam egy kommentet, hogy anyukám 20 kg-t szedett fel és azt szülés után le is adta. Tehát simán leadható a szüléskor felszedett plusz kg-k, nem kell kövérnek maradni. De hogy majd megtudom meg... És ha meg majd lefogyok, akkor erre meg majd jön az a válasz, hogy genetika. :D

Sőt, régebben anya is kapott ilyen szövegeket, hogy majd megtudja...


Az ilyenek engem is irritálnak.

2020. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jaj igen, ismerős az ilyen mentalitás. Nem is tudom, az ilyen embernek attól jobb lesz, ha a másik is ilyen savanyúan látja a dolgokat? Értelmezhetetlen ez nekem... Főleg, amikor még ők hagyják ránk a dolgokat leereszkedően legyintve, hogy na majd megtudjuk mi még azt, akkor nem lesz olyan jó kedvünk már, stb.
2020. okt. 2. 14:36
 14/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Hát én az ilyenre rá szoktam hagyni. Azt mondom, nem látok a jövőbe, legyen igazad. Nem ér annyit, hogy én ezen felcsesszem magam.
2020. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van. Csak olyan szomorú, amikor olyan emberektől tapasztalja ezt az ember, akiknek elvileg támogatniuk kellene, nem pedig lehúzni. :/
2020. okt. 2. 14:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem is irritál ez, de alapjáraton nem foglalkozom az ilyen emberekkel. Ami egyébként kifejezetten idegesít, az az, amikor valaki ettől érzi okosnak magát, és ha pl. főnököm és hatalma is van bizonyos értelemben felettem, akkor meg kell hallgatnom a közhelyeit, és nem mondhatok neki ellent, és az egész szituáció úgy végződik, hogy neki van igaza a közhelyeivel - na ez tud irritálni engem igazából. De ilyenkor félrevonulok, és behunyom a szemem, és Yoda mesterre gondolok. D:
2020. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!