Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bizonyos...

Miért van az, hogy bizonyos emberek azt hiszik felboríthatják az élet körforgását és a táplálékláncot?

Figyelt kérdés

Belebotlottam pár emberbe egy étteremben, akik vegánok voltak. Nem tudtam, hogy az egy vegán étterem, futtában mentem be, hogy elvitelre vigyek valamit, mert nagyon siettem. Egyból odavágtam, hogy valami egyszerűtök nincsen? rántott hús, krumpli bőven jó.

És 3-man szörnyülködve néztek, hogy mit képzelek.

Az állat nem étel! Milyen borzalmas ember vagyok!


Háát képzeljék el, DE! az állat étel!

Tápláléklánc! Az ember mindenevő. Húst és növényt is eszik!


Jól néznénk ki, ha odamennénk egy csak húsevő állathoz, hogy bocsi ,de a másik állat nem eledel, egyél füvet.

Az jó lenne?



A nagyüzemi állattartást elítélem, felesleges kínokat okozunk az állatoknak. De én, aki pl vadászom csak tudom, hogy milyen egy állat.

(aki nem értené: nagyon komoly vizsgák szükségesek a vadászengedély megszerzéséhez) Ez az élet körforgása. Igenis meg fogom enni az állatot, mert az az egyik táplálékforrásom. Mindenki másnak is! Ha nem tetszik kérdezd a teremtőt. Vagy mit...

És az állat is meg fogja enni a másik állatot!

SŐT! Nagyon sok állat még az embert is megeszi.

Hús = hús. nekik tök mindegy


2020. okt. 21. 12:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Igaz, az emberi faj azon kevés "állatok" közé tartozik, akik képesek a húsról lemondani és csak növényeken élni.

De nem mindenki! Van olyan ember aki belehal a hirtelen fehérje megvonásba

Evolúciós változtatást kéne beiktatni, hogy az emésztőrendszer feldolgozza a csak növény evést és ne adja föl a szolgálatot

2020. okt. 21. 12:38
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb ne menj be vegán étterembe. Nem ők mentek oda hozzád téríteni, te mentél be figyelmetlenül. Nem pattogni kell, hanem elnézést kérsz a figyelmetlenségedért és távozol. Fogadd el, hogy van erre igény, ahogy az ételallergiások számára készült alternatív táplálékokra is.
2020. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Hülyékkel nem érdemes veszekedni.

Az ember mindenevő. PONT. De egyesek agya nem éri ezt fel...

A medve is mindenevő például. Miért nem őket gyikosozzák le?

2020. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Egy szót se szóltam hozzájuk. Nem volt feltüntetve, hogy ez egy vegán étterem, ráadásul minden ételük hús utánzat. Utólag tudtam meg, hogy azok mind növényi eredetűek.


Talán nekik kéne elfogadniuk, hogy van más ember is, és elmondani SZÉPEN, hogy bocsi, ez egy vegán étterem, itt nincs húsalapű étel.

Erre elkezdenek szidni, hogy milyen szörnyű ember vagyok, hogy merek húst enni.

Na szép. Köpni nyelni nem tudtam. Ilyen viselkedést életemben nem tapasztaltam.

2020. okt. 21. 12:44
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem véletlenül voltak ők abban az étteremben, ami elsősorban az ő igényeiket tervezi kielégíteni, nem pedig a nagy többségét. Én mindenevő vagyok, de ha vegán étterembe tévedek be, akkor vegán kaját fogok rendelni, azokból is van egy csomó finom fajta.

Figyelmetlen voltál, neked kellett volna elnézést kérned, nem ők jöttek oda hozzád a steakhouse-ban, hogy térítsenek.

2020. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nme minden vegán "hülye" csak pl azok akik aznap ott voltak. Akik rákényszerítik az ő életmódjukat másokra és ha nem tetszik neked, vagy nem tesz jó neked akkor már szörnyeteg gyilkos vagy.
2020. okt. 21. 12:46
 7/18 A kérdező kommentje:

5: Szövegértést gyakorold kérlek. Ez volt az az étterem. SEHOL nincs egy vegán felirat se. A képeken meg húsnak kinéző ételek vannak.

Hogy lettem volna figyelmetlen?


[link]

2020. okt. 21. 12:48
 8/18 A kérdező kommentje:
Nézzétek emg a belső képeket! HOL van vegán felirat? Vagy bármi olyan ami szerint ott nincs hús?
2020. okt. 21. 12:49
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Jó, most egész nap itt fogsz pattogni?
2020. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam nekik, hogy a hús étel azoknak akik mindenevők, hogy pl én kiveszem a részem a körforgásból.

Ha erőt vettem volna magukon talán szépen is el tudták volna mondani, hogy az egy vegán étterem.


Ha ti bementek a henteshez, hogy vegyetek húst, és legyilkosoznak, mert az ott csak húsutánzat az nektek hogy esne?

2020. okt. 21. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!