Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig lesz még kötelező a...

Meddig lesz még kötelező a maszk, meg a többi hasonló dolog?

Figyelt kérdés

Meg úgy a többi baromság is, hogy este 11-ig lehet szórakozóhely, meg létszàmkorlàtozàs van, nem lehet bemenni egyes helyekre, csak miután kiálltuk a 30 méteres sort, nincs felvétel a munkahelyeken, stb.

Én emiatt vesztettem el a munkahelyemet, a rokonomat is több évtizedes tapasztalattal most tették ki a munkahelyéről, pedig mérnök volt eddig külföldön, de most a vírus miatt elküldték őt is, megvagyunk lőve, én is a családom is, az ismerőseim 90%-a is. Ez fog még menni évekig? Mert én már kezdek bekattanni, és kezd az ebből fakadó depresszió és kilàtàstalansàg is felemészteni.

Most volt a napokban a születésnapom is, és a családtagjaim nem tudtak hazajönni a karantén miatt, mert ha bevàgtàk volna őket karanténba, akkor kirúgták volna őket. Azt mondták, hogy lehet még karácsonyra sem jönnek haza, és itt leszek teljesen egyedül az ünnepekkor.

Meddig fog ez még menni? Vagy ez már így marad örökre?


2020. okt. 25. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Amíg nem lesz meg a vakcina.

Ezt mindennap elmondják az illetékes orvosok, akiknek

a tanácsai alapján a kormány dönt.

Nem Orbán Viktor találja ki, hogy mikor milyen intézkedéseket,

döntéseket kell hoznia a kormánynak a járvány kapcsán,

hanem a tudós orvosok!

2020. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha az emberek felelősségteljesebben viselkednének, hamarabb vége lenne a járványnak. De én abszolút nem ezt láttam nyáron, totál "ereszd el a hajam" hangulat volt... látszik is a következménye.
2020. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Amíg járvány van.
2020. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Évekig ez lesz. A vakcinával csak hitegetnek, még ha lesz is valaha biztonságosan beadható vakcina, három hónap múlva akkor is újra elkapható jelen tudás szerint, ha kialakult a védettség (és a többségnél nem alakul ki).

Jelenleg a szervet erősítése és a védekezés amit lehet tenni. Vagy szarni az egészre és 16e fős meccsre menni, aztán tátogni a kórház folyosóján, hogy nem jut üres ágy.

2020. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem követem az Operatív törzset meg a többi bohócot, vicc amit művelnek. Felveszik a milliókat arra, hogy baromkodnak a tv-ben, meg élőőadásban az interneten. Az elején követtem mindent, de akkor még jobban ki voltam, így legalább a napi hírekkel nem fárasztom magamat, és így picit jobban érzem magamat. Bár, mint írtam így is megöl a kilàtàstalansàg.

Olyan kommenteket meg nem kérek, hogy "Majd, ha elkapod..." stb. Én elkaptam, meg egy idősebb rokonom is.

Múltkor iskolába akartam bemenni, és a portás megmérte a testhőmérsékletemet a karomon. Úgy, hogy téli kabát volt rajtam, s be voltam izzadva, nem akart beengedni, mert 37,5 fokot mutatott a hőmérő, úgy kellett vele összevesznem, hogy csak azért annyi, mert rossz helyen méri, és ott be vagyok melegedve. Homlokomon már 36,4 volt, úgy engedett be. Vicc az egész. Múltkor 33 fokot mutatott a hőmérő, és azt mondta a portás, hogy ez teljesen jó érték. Buszra is felszállok, és 10-ből 9 embernek kint van orra. Mindenki hordja a maszkot, mert elvégre kötelező, és mégis csak növekszik a fertőzött embereknek a száma, ezek szerint hatásosak a vírus elleni rendelkezések. Főleg, hogy az emberek 80%-a egyszerhasznàlatos maszkot hord már hónapok óta, mert elég sok emberrel beszélgetek erről.

Úgy érzem beleőrülök már ebben a helyzetben, utálom, ha valaminek nem látom a végét, én pedig ennek a helyzetnek abszolút nem látom már.

2020. okt. 25. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Cecilía nemrég azt mondta, hogy ugyananni van még előttünk, mint amennyi mögöttünk. 1 éve tart ez a felesleges hiszti. Ezek szerint minimum még 1 évig fogják hülyíteni a világot ezzel a vírussal.
2020. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
nézd, azért ne veszítsd el a reményt, prágában és nápolyban már fellázadtak az emberek, és egyszer túl sokan lesznek ahhoz hogy a rendőrség szétverhesse őket. akkor visszaszerzik az irányítást, újra élni kezdik az életüket ,és amikro egy hét múlva még mindig nem haltak ki mindannyian, a többi ország népe is ráébred hogy nincs semmi baj, és egyesével bezúzzák a regnáló hatalmakat. (amúgy nem vagyok nagy kommunista, de jót tenne a lelkemnek majd egy-két elállamosított orvosi villa fenn a villanegyedben, akkora batárokba két-három családot is átköltöztethetnénk lakótelepekről, orvosék meg kipróbálhatnák, milyen a kétszobás panelban bezárva lenni hónapokra, csak hogy értsék mért nincs több tapsi-tapsi meg ingyenpizza)
2020. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Pedig még mindig egyszerűbb volna tájékozódni, és akkor alapból tudnád a válaszokat...
2020. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Csak akkor lesz vége, ha az emberek összefognak és kimennek az utcára. A hazugság ellen nincs védőoltás! A semmire nincs megoldás, tudomásul kell venni. Észre kell venni, hogy a járvány csak a médiában létezik. Tömeghipnózis folyik a médiában.
2020. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Amíg eltűrjük, hogy hülyére vegyenek minket.
2020. okt. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!